Salı, Haziran 05, 2018

Kadınların Gözünden Cinsel İlişki

Cinsel ilişki aslında çok doğal bir eylemdir. Kadın ve erkek için cinsel ilişki aralarındaki bağı güçlendirmek için en önemli faktördür.
Kadınların Gözünden Cinsel İlişki
Kadınlar cinsellikle ergenlik yaşlarında tanışsalar da etkin bir cinsel yaşama evlendikten sonra başlarlar. Gerek toplumsal baskı gerekse korkular bir nevi kadınları cinsellikten soğutmaktadır.

Kadınların yüzde altmışlık kısmı maalesef ilk gece korkusu yaşamaktadırlar. Bu korku ailesel ve çevredeki faktörlerden dolayı psikolojik olarak kadını çok yıpratmaktadır.

Kadınlar İçin İlk Gece Dikkat Edilmesi Gerekenler

•    İlk önce unutmamanız gereken tek şey artık modern bir çağda yaşadığınız. Bilinçaltınıza yerleştirilen kadar kötü bir deneyim yaşamayacaksınız. Partnerinize ve kendinize ne kadar rahat bir ortam hazırlarsanız o kadar güzel bir anı yaşayacaksınız.

•    İlk gece için korkularınız çok fazla yüksekse mutlaka ilk deneyiminizden önce bir uzamana başvurmanızda fayda olacaktır.

•    Birleşme için kendinizi mecbur hissetmek yerine hazır hissetmenizi sağlamak daha iyi olacaktır.

•    Beklenmeyen bir gebelik istemiyorsanız korunmanızda fayda var çünkü ilk birleşmede hamile kalma oranı oldukça yüksektir.

İlk Gece Deneyimini Olumlu Geçirmek

Kadınlar için ilk gece olayı yani ilk cinsellik birliktelik unutulmaz bir deneyimdir. Bu deneyimi olumlu geçmesi tamamen kadının elinde olan bir olaydır. Kadın kendini ne kadar rahat ve hazır hissederse bir o kadar kolay bir birliktelik ve ilk gece deneyimi olacaktır. Olayın akışına bırakmak, beyin olarak kendini hazır hissetmek ve kendini partnerine bırakmak ilk deneyimin olumlu sonuçlanması için şarttır. Çok fazla hayal kurmak ya da beklentileri yüksek tutmak ilk deneyimi yaşamanıza engel olabilir. Birleşme esnasında tamamen kafanızın rahat olması ve korkularınızı aklınıza getirmemek rahat birleşmenizi sağlayacaktır.

İlk Gece Partnerin Etkisi

İlk gece deneyimi gerçekten partnerin büyük bir payı vardır. Partneriniz sizi ne kadar rahat hissettirirse ve size ne kadar ilgili davranırsa bu deneyimi o kadar güzel ve rahat geçirirsiniz. Partner kadına nasıl davranmasını biliyorsa ve yönlendirme yaparsa kadında kendini o kadar rahat hissedecektir.

Unutmayın ilk gece yani cinsel birleşmenin ilk günü korkulacak bir olay değil aksine oldukça güzel ve yaşamınız için gerekli olan bir deneyimdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder