KÜÇÜK BEBEKLER İÇİN ERKEK YELEKLERİ NASIL OLMALI?

Yukarıda aktardığımız model 3,5 ve daha büyük yaşında olan çocuklar için yapılır. İsteğe bağlı yeni doğan bebeklere de yapılabilir. Fakat da şık ve yeni doğan erkek bebek yelek modelleri aryanlar için farklı modeller de bulunuyor. Özellikle papyonlu yelek modeli bu anlamda en şirin duranlar arasındadır.
KÜÇÜK BEBEKLER İÇİN ERKEK YELEKLERİ NASIL OLMALI?
Yine kullanışlı ve bebeğe uygun bir yün seçimi yapmanız gerekiyor. Ayrıca da bebek yeleklerinde yakadan başlayan modelleri de tercih edebilirsiniz.  Bu da şık bir görselin ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır.

Kadınların Örgüde En Çok Tercih Ettiği İsim

Örgü ile alakalı olarak en çok Derya Baykal erkek yelek modelleri anlatımlı ile de yeni modeller bulmanız mümkün olmaktadır. Yine erkek yelek modellerinde en çok tercih edilen ipler akıllı ip veya renkli tonlar oluyor. Ayrıca isteğe bağlı olarak dışarıdan cep dikişi yaparak da farklı bir model yapmanız mümkün olmaktadır.

Tamamen tercihinize kalmış olan ip renkleri ve modellerini kendi başınıza da farklı hale getirebilirsiniz. Fakat işlerken ilmek atlamamaya ve yapılacak olan bebeğe tam olacak küçük olmayacak şekilde işlemelisiniz. Ayrıca küçüldüğü zaman da nemli halle ılık ütü ile ütülediğiniz zaman örgü kendini hafif bırakacaktır.

Bebek Tulumu Kolay İşleme

Bebek tulumu birçok bayanın istediği fakat zorlandığı bir el işidir. Bu yüzden örgü bebek tulumu anlatımlı olarak sizlere sunmaya çalıştık. Sizlerde evinizde bu soğuk kış günlerinde oturduğunuz yerden işleyerek kolaylıkla tulum yapabilirsiniz. İsterseniz sevdiklerinizin yeni doğan bebeklerine işleyerek bebek hediyesi hazırlayabilirsiniz. Oldukça kıymetli ve hoş duracak olan bu hediye ile sevdiklerinizi mutlu etmek sizin elinizdedir.

Örgü her daim kıymetli ve yer ayrı olan bir el işi türüdür. Yıllarda kullanılabilinir ve sonrasında küçülünce de saklanabilinir. Eskimesi en zor olan bu el işleri de nesillere de aktarmak ve yaşarak onlarında faydalanmasını sağlamak mümkün olmaktadır. Tüm örgü işlerinde mutlaka kaliteli ip tercih edilmelidir. Bu sayede sağlıklı bir sonuca ulaşmak mümkün olacaktır.

Yorumlar