EVİNİZDE NEGATİF ENERJİ Mİ VAR?

Merhaba arkadaşlar, evinizde negatif enerji mi var ve bu enerjiyi nasıl yok edeceğinizi bilmiyor musunuz? O halde doğru yerdesiniz. Çünkü bugün siz okuyucularımız için konumu negatif enerji üzerine, derledim ve bu konuyu gerek bilimsel acıdan olsun gerekse de dini acıdan olsun, tüm ayrıntılarıyla sizlerle paylaşacağım. Evet, evinizde negatif enerji hâkimse ve bu enerji nedeniyle ne yapacağınızı bilmiyorsanız ve sürekli kendinizi kötü hissediyorsanız, bu anlatımım tam size göre bir sunum olacak, diyebilirim.
EVİNİZDE NEGATİF ENERJİ Mİ VAR?
Şimdi dilerseniz anlatımıma bilimsel olarak negatif enerjinin, bulunduğunuz mekânda var mı yok mu onun testinden bahsederek, devam etmek isterim. 

Negatif Enerji

Kendinizi sürekli kronikleşmiş bir şekilde halsiz, yorgun, bitkin ve istemsiz mi hissediyorsunuz? O halde bugün sizler için hazırladığım bu anlatımımı okumanızda ve vereceğim teknikleri uygulamanızda fayda var, derim. Çünkü eğer bir evde negatif enerji hâkim ise hem kişide hem de o evde yaşayan diğer çanlılarda birçok olumsuz faktör gözlemlenmektedir. Bunların başında ise kişinin ruhsal hali gelmektedir. Bu duruma örnek vermek gerekirse; kişi önceden başarılı olduğu birçok konuda gerileme yaşar, huysuzluğu ön plana gelir, zevk aldığı aktivitelerden artık eskisi gibi zevk almaz ve yavaş yavaş yaşama sevincini kaybeder.

Eğer, bir mekânda negatif enerji var ise o mekândaki çiçekler sebepsiz yere sararır ve solar. Aynı şey evcil hayvanlar içinde geçerli. Negatif enerjinin hâkim olduğu yerde uysal evcil hayvanlarda zaman içerisinde huysuzlaşabilir ve sizin için tehlike uyandır. Dinimizde negatif enerjinin olumsuz etkenlerini, nazar diye adlandırmıştır.

Evinize pozitif ve negatif insanlar gelebilir ve sizin bundan ister istemez etkilenmenizde, mümkün. Bunun yanında bu enerjiye kişinin olumsuz ve korku içeren düşünceleri de sebep verir. Tüm bunlardan arınmak için kişi, öncelikle bilinçli ve düşünce sistemini kontrol altına alması gerekiyor. Bu farkında lığı sayesinde etrafa yaydığı negatif enerjiyi kontrol edebilir ve hayatını daha pozitif bir şekilde şekillendirebilir. Peki, evinde negatif enerji olup olmadığını nasıl teyit edebiliriz, dersiniz? Gelin bu formülü birlikte inceleyelim.

Evinizde negatif enerji mi var? O halde bilimsel olarak da kanıtlanmış birazdan vereceğim, formülümüz ile evinizde negatif enerji olup olmadığını teyit edebilir ve ona göre de yukarıdaki sistemleri gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken daha önce hiç kullanılmamış bir çam bardak alarak, bu bardağın 3/1’ni deniz suyu ile doldurun ve 3/2’ni ise elma sirkesi ya da beyaz sirke ile doldurmanızdır. Son olarak da kalanını normal su ile doldurup, en çok vakit geçirdiğiniz odanın bir köşesine koyun ve 24 saat orada bekletin. 24 saat sonra suyun rengi bulanık bir hal almış ise o adada negatif enerji hâkim ve biran önce harekete geçmeniz gerekiyor, demektir. Eğer durum bunun aksi ise yani su bıraktığınız gibi temiz ise korkulacak bir durum yok, demektir. Ayrıca bulanmış suyu tuvalete döküp ve fisonuda çekmeyi sakın unutmayın. Aynı işlemi devamlı olarak evinizin her köşesinde uygulayarak, negatif enerjiden kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu işlemi devamlı uygulayıp, yukarıdaki bahsini ettiğim düşünce teknikleri de kesinlikle ihmal etmeyin.

NOT: Bardakların cam ve daha önce hiç kullanılmamış olması çok önemli. O bardakları sadece bu iş için kullanmanız gerekiyor.

Yorumlar