MERCEDES OTOMOBİL ALACAKLARA ÖNERİLER

Mercedes konforu ve rahatlığı ile ön planda yer alan bir otomobildir. Alınan A-Sınıfı ne olursa olsun etkileyici bir direkt direksiyon ve lüks bir şehir kruvazörü olabileceğini gösteren şaşırtıcı derecede sağlam bir (veya 'sportif') süspansiyon var. Daha küçük 45 cm alaşımları olan A180 bile bu düzene tabidir.
MERCEDES OTOMOBİL ALACAKLARA ÖNERİLER
Mercedes A180 teknik özellikleri, açısından son modellerle kıyasla bebek arabası gibi kalsa da ekonomik anlamda lüksü bir alt katmana indiren bir otomobil segmenti olarak tarihe geçiyor.

Teknik Özellikleri Nelerdir

Mercedes-Benz A-Serisini 2013'te ilk lansmanını yaptıktan sonra test etti. Opsiyon olarak özerk acil frenleme, ancak çarpışma önleme asistanı desteği ile aktif güvenlik özellikleri için de çok önemlidir. Ayrıca standart ön ve arka park sensörleri, kör nokta izleme, ters kamera ve 9 hava yastığı.

Navigasyon bilgisi ile bilgi-eğlence sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto desteği ile birlikte A-Serisi tüm varyantların kartlarında, ses altı hoparlörlü bir ses dizisi ile gelirken 7 inç'lik bir orta panelden görüntüleniyor. A 250 serisinin üst sınırında Benz, daha büyük bir 8 inç dokunmatik ekrana ve 12 hoparlörlü harman / kardon ses sistemine sahip gelişmiş bir COMAND Online sistemi içeriyor.

Mercedes A180 Yakıt Tüketimi

Mercedes A180 yakıt tüketimi lüks segmentinde yer alsa da ekonomik olmasıyla önplana çıkıyor. Benzinli modelleri 5.4 litre / 100 km dizellerinde ise 4.4 litresiyle 100 kilometreyi katedebiliyorsunuz. Mercedes-Benz'in premium hatchback pazarına giren ilk gerçek katılımcısı, piyasaya sürüldüğünde oldukça büyük bir etki yarattı ve marka sınıf liderleri ile çekişmeye başladı. 2017'de bu dinamik değişmeden kaldı ve hala A-Serisi Audi A3 ve BMW 1 Serisi - daha büyük 5 kapılı MINI'ler ile birlikte - dürüst kaldı. İyi görünüm ve arzu edilen rozet, benzin sahipliği alanının en erişilebilir giriş noktası olmakla birlikte, otomobilin mükemmel showroom cazibesine değer. Audi'de pratik çok yönlü olmayabilir veya hoşa gittiği bir sürüş olmayabilir, ancak A-Serisi, popülaritesine bakarak iyi yankı uyandıran her ikisinin de yeterli bir kombinasyonuna sahiptir.

Yorumlar