Yaşanacak Çok Şeyin Olduğu Tek Adres

İstanbul’un merakla beklenen projelerinden biri olan odulistanbul.com Ödül İstanbul Özyurtlar İnşaat güvencesi ile birlikte artık tamamlandı. Lansman fiyatlarına özel indirimlerle birlikte İstanbul’un son gözdesi olan Beylikdüzü’nde sizlere yepyeni bir yaşam alanı sunan bu proje ile birlikte kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Eskiden Beylikdüzü, İstanbul’un çok dışında yer alan ve genelde atıl ve kalitesiz yapıların bulunduğu bir yer olarak bilinir ve algılanırdı. Ancak bu durum, son 20 yılda büyük bir hızla değişti.
Yaşanacak Çok Şeyin Olduğu Tek Adres
Büyük şirketlerin keşfettiği ve sonrasında pek çok inşaat firmasının arsa alabilmek için birbirleriyle yarıştığı bu ilçe, öylesine büyüdü ki kendi başına bir ilçe ya da il olabilecek seviyeye geldi. Yaşam kalitesinin burada yükselmesi, birbirinden güzel konutların da ortaya çıkmasını sağladı. Son olarak Türkiye’nin ve dünyanın en önemli inşaat şirketlerinden biri olan Özyurtlar İnşaat’ın büyük bir titizlikle hazırladığı Ödül İstanbul projesi ile ödüllendirilen Beylikdüzü, yeni aileleri ve sakinlerini bekliyor. Son derece avantajlı fiyatları ile düşük faiz ile peşinat olmadan ve 120 aya varan kredi imkanları ile burada geleceğinizi inşa edebilirsiniz.

Neden Ödül İstanbul?

Tamamlandığı günden bu yana büyük ilgi gören bu proje, sosyal alanlar bakımından sizlere yepyeni bir dünya sunuyor. Eşsiz lokasyon avantajını çok iyi kullanan ve şehrin hem en hareketli hem de en huzurlu yerinde bulunan bu projede, konforun ve kalitenin tadını çıkarıyorsunuz. 39.561 metrekarelik devasa bir alanda yer alan ve 1+1 başta olmak üzere 3+1 dairel sayısı ile toplamda 102 ayrı bölümden oluşan bu büyük yapı, birbirinden farklı 2785 üniteden meydana geliyor. Şehir yaşamından kopmadan ancak şehrinden de keşmekeşine karışmadan burada huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz. 
Projenin en önemli avantajlarından biri de sağladığı sosyal alan imkanı. Burada yeşil park alanları, yüzme havuzu, güzellik salonu, mağaza ve dükkanlar, cafe ve barlar, resepsiyon hizmetleri, basketbol ve futbol sahası, tenis kortu, oyun parkı ve birbirinden eğlenceli bölümlerin yer aldığı alanlar ile keyifli ve eğlenceli bir konut hayatı sürebiliyorsunuz.

Yorumlar