Villa Projesindeki En Güncel Gelişmeler

İstanbul’un en güzel bölgesinde yapılan ve Kameroğlu İnşaat öncülüğünde ciddi bir para harcanarak oluşturulan bu proje, teslimat için geri sayıma başladı. 2014 senesinden bu yana tertemiz bir hava içerisinde geniş bir bahçe ve alanda kurulan tek katlı ve çift katlı villalardan oluşan bu çalışma, yapılış tarzı ve özellikleri ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Pelican hill, Hadımköy villa projeleri olarak uzun zamandır adında söz ettiren ve sonunda teslim aşamasına gelinen bu süreçte, çok büyük bir emeğin eseri ile karşı karşıya kalacaksınız.
Villa Projesindeki En Güncel Gelişmeler
Satın almak için de hemen satış ofislerine gelebilir ya da internet üzerinden turları takip ederek maketten satış yerine direkt olarak villa bölgelerine yapılan satış turlarına katılabilirsiniz.

Amaç Dünya Markası Yaratmak

Yüzde 80 tek katlı, yüzde 20 çift katlı olmak üzere 2000 ile 2500 metrekarelik bir alana yayılan villa projesi, Türkiye’de çok yaygın olmayan ancak büyük ilgi gören tekli veya konutsuz yaşam isteğini de karşılayan bir nitelikte. Şehirlerin yoğun, kalabalık, kirli ve keşmekeş havasından kurtulmak için bu projelere olan ilginin ciddi oranda arttığını görebiliyoruz. Pelican Hill ve Kameroğlu İnşaat ile birlikte Ihlamur Evleri prestijini ve dünya genelindeki marka değerini artırmak için harekete geçen firma, 450 ile 600 metrekareye kadar çıkan, havuzlu, oyun ve yürüme parkurlu, alışveriş, restoran, spor salonu, açık ve kapalı tesisleri ile adeta büyük bir yaşam alanı meydana getiriyor.

Bu aşamada sizler en uygun proje ve fiyatları ile birlikte ileri teknoloji güvenlik sistemleri ile geliştirilmiş olan bu projeye katılabilirsiniz. Yalıtım sorunlarını çözen, sakin ve keyifli bir yaşam sürebilmek için sizlere pek çok noktada avantaj sunan bu projeye uygun ödeme koşulları ile dahil olabiliyorsunuz. Peşinatsız ve vade farksız olarak alabileceğiniz krediler ile birlikte ödeme olanaklarınızı değerlendirebilirsiniz. Sonrasında da şehir yaşantısından uzakta ve çok daha keyifli bir şekilde villa keyfini yaşayabiliyorsunuz. Bu da sizlere her alanda büyük bir keyif sunuyor. İşçilik kalitesi de birinci sınıf kalitede sunuluyor.

Yorumlar