Rüyalarınızda Gördüğünüz Güzellikler Sizlerle Buluşuyor

Ulaşım açısından en rahat şekilde planlanan projede, Esenyurt metro hattının Ardıçlı durağının hemen yanında yer alan ve 3. Havalimanını 18km yakınında bulunan yepyeni bir yaşam alanı yükselmeye devam ediyor.

Yeşilin İçinde Yaşayabilmek Artık Zor Değil

Yeşilin bin bir türlü tonuna sahip ve insanın her zaman içini açacak alanlarda, sevdiklerinizle zaman geçirebilir ve bu sayede doğal yaşam alnınız içine, huzuru yaşayabilir, iş yaşantınız için de yeni fırsatlar ile yolunuza devam edebilirsiniz.

Eksiksiz bir yaşam içim her türlü ayrıntının düşünüldüğü, meydan ortasında yer alan su oyunları ile çok farklı bir görsel şölenin yaşandığı mükemmel bir konsept, Meydan Ardıçlı kalitesi ile hayata geçiyor. 12.000 metre kare yeşil alan üzerine kurulu, içinde alış veriş merkezini bulunduğu ve ister yatırımcı ister ev sahibi olan her zaman aradığınız huzuru ve rüyalarınızdaki yaşam alanını bulabileceğiniz en yeni proje olarak yerini alıyor.
Rüyalarınızda Gördüğünüz Güzellikler Sizlerle Buluşuyor
Yapı denetimleri tamamen bitmiş, zemin etüdü çalışları tamamlanmış, yalıtım yönetmeliğine de son derece uygun, deprem yönetmeliğine göre tasarlanmış kusursuz bir inşaat tekniği uygulanmaktadır.

Konutlar içinde yer alan merkezi ısıtma ve buna göre düşünülerek hazırlanmış ısı ölçer ile yaşadığınız alan için ısınma problemi olmadan hareket edebileceksiniz. 1+0 konut tipinden, 4,5+1 e kadar varan çok geniş konut seçenekleri ile dilediğinizi seçebilir, oturabilir ya da yatırım amaçlı olarak da değerlendirebilirsiniz. 7 katlı ve 27 blok olarak projelendirilmiş ve yaklaşık 1.700 adet dairenin içinde bulunduğu, bu proje içinde, 125 adet de mağaza bulunmaktadır.

Site içinde yer alan, güvenlik hizmetleri ile kendiniz daha da güvende hissedecek, araçlarınız için hazırlanmış özel otopark sayesinde de park sorunundan uzak kalacaksınız. Ayrıca, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna ve fitness için ayrılmış alan, çocuklarınız için tasarlanmış çocuk oyun alanı ve çocuk yüzme havuzu ile çocuklarınız istedikleri gibi hareket edebilecek. Bunların yanında cafe ve restoranları ile sevdiklerinizle ve ailenizle sohbetler ederken, çayınızı ve kahvenizi yudumlayabilecek ve değişik mutfakların eşsiz tatlarını deneyebileceksiniz.

Yorumlar