Peşinatsız Araba Sahibi Olmak Artık Mümkün!

Birarabam.com ile peşinatsız araba sahibi olabilirsiniz. 21.yy Türkiye’sinde metropoller dahil her şehirde sorun olan ulaşıma bir çare özel binek otolar artık herkesin ihtiyacı haline geldi. Araba sahibi olup ulaşımını kolay sağlamak isteyen herkesin yöneldiği seçenekler ise bütçelere derin hasarlar verdi. 
Peşinatsız Araba Sahibi Olmak Artık Mümkün!
Birçok insanın banka kredisi çekerek araba sahibi olmaya çalışması bu mülkün ne yazık ki faiz ve vade farkıyla neredeyse araba değerinin iki katına mal oluyor. Otomotiv sektöründeki firmaların ise yüksek taksit ve zorunlu peşinat gibi uygulamalarıyla araba almak herkes için mümkün değildi! Tüm bu sorunların detaylı bir analizini çıkararak yol haritası belirleyen Birarabam.com , karşılaşılan tüm problemleri sona erdirecek olan uygulama ile araba sahibi olmak isteyenlere umut oldu.

Türkiye’nin her yerine uygun ödeme seçenekleri ile araba sahibi olma fırsatı tanıyan firmanın İstanbul, Gebze, Bursa, Ankara ve İzmir’de toplam 12 şubesi bulunuyor. Bu şubeler ve internet üzerindeki iletişim yolarıyla alıcıya ulaşan firma, faiz ve vade farkı olmadan, ‘peşinatsız araba nasıl alınır?’ diyenlere yönelik ve arabanın gerçek maliyetinde araba sahibi olma fırsatı sunuyor.

Dileyene Peşinatsız Araba Sahibi Olma Fırsatı Birarabam’da!

Birarabam.com’da araba sahibi olmak isteyen ancak bütçesini de çok zorlamak istemeyenler için ödeme kolaylıklarından yararlanmak mümkün. Bu kolaylıkların başında faizsiz, kendi belirleyeceğiniz taksitlerle ve özellikle peşinatsız ödeme yöntemleri geliyor. Birarabam.com ile yararlanabileceğiniz ve araba sahibi olmanızı sağlayacak olan diğer muhteşem fırsatlar ise şöyle:
İstediğiniz Araca Faizsiz Sahip olma olanağı: Birarabam.com sadece şubelerinin olduğu bölgelerde değil, Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren bir kuruluştur. Üstelik her yerde faizsiz ve vade farksız uygun ödeme seçenekleri geçerlidir.

İsteyene sıfır isteyene ikinci el araba sahibi olma olanağı:  Bu platformda dilerseniz sıfır bir arabaya gerçek değerinde hiçbir faiz ödemeden, dilerseniz  ikinci el bir arabaya vade ve faiz farkı olmadan gerçek değerinde sahip olabilirsiniz.
Kendi taksitlerinizi belirleme şansı: Birarabam.com ile bütçenize en uygun ödeme planına göre kendi taksitlerinizi belirleyebilirsiniz. Dilerseniz peşinatla borç sürenizi kısaltabilir dilerseniz peşinatsız ödemeler yapabilirsiniz.
Birarabam.com ile bir arabanız olsun…

Yorumlar