Kağıthane Mint Projesinde Teslimler 2019’da

Gayrimenkul sektöründe konseptler ve yeni yaşam alanları geliştirmek amacıyla hayata geçirilen Mint, ‘‘Şehir Bizimle Tazeleniyor’’ sloganıyla kentsel dönüşüm projeleri kapsamına yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.
Kağıthane Mint Projesinde Teslimler 2019’da
Kentsel dönüşümle birlikte sadece binaların dönüşümü değil, mahallerin ve sokakların da dönüşümünü sağlayacak olan firmamız, gayrimenkul sektöründe hayata geçirmiş olduğu projelerle yeni bir kategori yaratmaya hazırlanıyor.

Beyoğlu, Şişli ve Kağıthane ilçesinin önemli bir kısmını içine alan, metro ve metrobüs gibi toplu taşıma akslarına yakın bölgelerde projeler geliştiren Mint, sosyal sorumluluk projeleri ve yenilebilir enerji sistemleriyle kentsel dönüşüm alanına yeni bir soluk getiriyor.

Mint Kağıthane’de Yaşam Başlıyor

Mint Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Mint Kağıthane E-5 projemizin daire teslimleri 2019 yılının Aralık ayında. Kağıthane’de E-5 Karayolu’na komşu konumda yükselen projemiz, Mint Gayrimenkul imzası taşıyor. 101 konuttan meydana gelen proje, 10 bin 400 metrekare arsa alanına sahip.

Kağıthane Mint E-5 projemizde misafir odaları, fitness salonu, güvenlik, sinema odası, otopark, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu ve spor alanları gibi pek çok ortak alan mevcut. Projemizde stüdyo, 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Konut fiyatlarımız ise 265 bin TL ile 745 bin TL arasında değişiyor. 

Kağıthane konut projemiz yeni nesil apartman konseptiyle tasarlandı. Proje; teras katında konumlandırılmış olan ve 360 derece şehir manzarasına sahip olan sosyalleşme alanına sahip. 7/24 güvenlik hizmeti ve çamaşırhanesiyle en yenilikçi projelerden biri olma özelliğini taşıyor. 
Geleneksel apartman anlayışına taze ve yepyeni bir yaklaşım getirmek amacıyla doğan firmamız, ilk projesi olarak Kağıthane’yi seçti. Mint Gayrimenkul tarafından inşa edilen Kağıthane Konut Projeleri İstanbul’un Avrupa yakasında yer alıyor. Projede yağmur suyu dönüşüm sistemleri güneş enerjisi panelleri de yer alıyor. Bu sayede su ve enerji tasarrufu sağlanması sonucunda aidatların da düşük olması planlanıyor.

Her yöne ulaşım imkanı sunan bir yaşam merkezi olma özelliğine sahip Mint Kağıthane Kanyon Alışveriş Merkezi’ne 3 kilometre, Çağlayan Adliyesi’ne 1,5 kilometre ve Mecidiyeköy’e 2,5 kilometrelik bir mesafede yer alıyor. 3’üncü Havaalanı ve Kabataş-Mahmutbey metro hattına ulaşımı kolaylaştıracak raylı sistemin bir durağı da Mint Kağıthane Konut Projelerine sadece 600 metre mesafede bulunuyor.

Yorumlar