Garantili Muadil Tonerler Orjinaline Eşit

Uzman kadromuzla beraber garanti aldığına aldığımız tonerler profesyonel kalite ekibimiz tarafından kontrol edilmekte ve kalite kontrol işlemi büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Bu nedenle tüm çalışmaların sonucunda hiç bir sıkıntı ve aksilik yaşamadan texttoner.com sitesinden yaptırabilirsiniz. Tüm parçaları ülke dışında üretilmiş olan ve yine bir araya getirilmesi de yurt dışında sağlanan fabrika içerisinde ithalatı yapılan tonerler firmamın güvencesi altındadır.
Garantili Muadil Tonerler Orjinaline Eşit
Dolum işlemi esnasında doğru bir işçilikle dolum yapıldığı ve kaliteli malzemeler kullanıldığı için herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınıza da emin olabilirsiniz.

Muadil Tonerin Neden Kullanılması Mantıklıdır?

Orjinal toner fiyatlarına bakarsanız karşınıza çok pahalı rakamlar çıkacaktır. En basit ve en ucuz orjinal tonerlerin fiyatlarını incelediğiniz zaman bunların 140 TL civarında olduğunu göreceksiniz ve bu sadece size çıktı anlamında en fazla 1200 sayfa çıktı imkanı verecektir. Bu nedenle orjinal tonerin karlı ve mantıklı olmadığını söyleyebiliriz. Ayrıca muadil tonerin en büyük artısı da ucuza alarak daha sonrasında dolum yapabiliyor olmanızdır. Üstelik ülke ekonomisinin kalkınması ve paranın yurt içinde dönmesi açısından muadil tonerleri kullanmak son derece akıllıcadır.
Geri dönüşüm yapabileceğiniz muadil tonerlerimiz doğayı da kirletmez. Ucuz olduğu için devamlı olarak yedekli çalışabilir ve yeniden bulma konusunda herhangi bir sıkıntı da yaşamazsınız. En önemli tespit de fiyat anlamındadır. Örnek verecek olursak Kağıthane toner dolumu orjinal bir toner ve yazıcıya 500 TL verdiğinizi düşünürsek yılda bu durum 1800 TL’yi bulmaktadır. Orjinal tonerlerde de firmalar 2 sene garanti verdiği için kullanıcı 2 sene boyunca orjinal toner kullanmak zorunda kalır. Yani aslında 1800 TL değil, 3600 TL gibi bir rakam ortaya çıkar.

Toplamda bu fiyata alacağınız çıktı sayısını hesap ettiğiniz zaman karşınıza 36 bin sayfa karşımıza çıkar ve 36 bin sayfanın sonucunda almış olduğunuz orjinal tonerin garantisi sonlanır. Ancak firmamızda toner dolumu yaptırabileceğiniz muadil tonerlerle çok daha uygun fiyatlara aynı çıktı sayısını elde edebilir ve bu sayede % 60 – 70 arasında bir tasarruf sağlayabileceğinizi söyleyebiliriz.

Yorumlar