Dymatize Super Mass Gainer ile Vücut Gelişimi

Yaptığınız sporun vücudunuza yüksek oranda katkı sağlaması için Dymatize super mass gainer kullanabilirsiniz. Vücut gelişimi için artı olarak ürünler almanız, sizin için oldukça faydalı olacaktır. Vücuttaki karbonhidrat eksiğinin giderilmesi ile birlikte elde etmiş olduğunuz enerji, sporda da daha dayanıklı olmanızı sağlıyor.
https://www.aloprotein.com/dymatize-super-mass-gainer-5433-gr

Dymatize Super Mass Gainer Kullanımı

Ürün kullanımı için başlangıç seviyesinde olmanız uygundur. Orta seviye ve ileri seviyede olan sporcular da bu ürünü kullanabilir. Seviyenize göre kullanım detayları aşağıda verilmiştir. Aşağıda verilmiş olan seviyelerden kendi durumunuzu göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmanız isteniyor. Ürünün doğru kullanımı oldukça önemlidir. Bilgiler dahilinde ürünü ne kadar ve ne zaman kullanacağınızı iyi şekilde belirlemelisiniz.

•    Başlangıç Seviyesi: Yemek öncesi ve sonrası tüketime uygundur. 700 ml süt ile 2 servisin karıştırılması ile kullanımını sağlayabilirsiniz.

•    Orta Seviye: Yemek öncesinde veya sonrasında 2 servis arası 700 ml süt ile karıştırıp tüketebilirsiniz.

•    İleri Seviye: Yemek öncesi ve sonrası olarak aynı şeklide kullanmalısınız. Karışımınız iki servis ile 700 ml sütün karışımı şeklinde olmalıdır.

- Dymatize Super Mass Gainer İçeriği

Ürünün içeriğinde Glüten, Aspartam ve Gdo bulunmuyor. Bu maddeleri bulunmuyor olması ürün kullanımında rahatlamanız açısından önemli olabilir. Vitaminler ile kompleks bir hale getirilmiş olan Dymatize Super Mass Gainer metabolizmanızın düzenli bir şeklide gelişmesini sağlamaktadır. Aromalı bir şeklide oluşturularak kullanımının kolay olması sağlanmıştır. Karbonhidrat ürünü olarak toz şeklide üretilmiştir. Hacim ve kilo artışı için kullanımı uygundur.

•    254 gram karbonhidrat bulundurmaktadır. Karbonhidrat vücut hacminizin artması için gerekli olduğundan takviye olarak almanız önemlidir.

•    Üründe 52 gram protein bulunmaktadır.

•    11 gram yağ ürü içeriğinde yer alıyor.

•    %4 oranında demir, %146 oranında ise kalsiyum bulunduğunu söyleyebiliriz.

•    Ürünün zengin içeriği; potasyum, sodyum, selenyum, klorür gibi maddelerinin bulunması ile kanıtlanıyor.

•    İzolösin, glutamin, valin, çinko, magnezyum gibi maddeler üründe bolca bulunuyor. Bu maddelerin bulunması ile ürünün faydalı olması sağlanmıştır.

•    Kullanımınızın doğru olması ürünün faydalı olması açısından önemli olduğundan detaylı bilgi için Aloprotein sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar