Çevreci ve Ekonomik Karton Bardak

Ankara’da 2600 metrekare kapalı alanda 45 kişilik eğitimli ve deneyimli personelle tek kullanımlık ambalaj ürünleri imalatı yapan firmamız, baskı ve kullanım kalitesi yüksek ürünleri sizlere sunarak ilklere imza atmak amacıyla kuruldu. Bu amaç çizgisinde gelişerek faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. 
Çevreci ve Ekonomik Karton Bardak
Sosyal sorumluluk bilinciyle kağıt bardağın ilk ve tek imalatçısı olan 7 oz karton bardak gibi standart ürünlerin yanı sıra özellikle firma baskılı tanıtıcı ürünleriyle de ön plana çıkıyor. Ambalaj sektöründe sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyle hizmet sunan firmamız, kurulmuş olduğu günden bu yana profesyonel kadrosuyla gelişen, etkin ve çağdaş anlayışla doğru zamanda, doğru fiyatla ve doğru yerde kaliteli ürün ve hizmet sunuyor. 

Ürün yelpazesini günden güne genişleten firmamız, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek hem insan sağlığına hem de çevreye duyarlı ürünler üretmenin haklı mutluluğuyla, yatırımlarına devam ediyor.

Geri Dönüşümlü Karton Bardak

Karton bardak tıpkı cam bardak gibi sağlıklı, köpük ve plastik bardak kadar da pratik ve ucuz kağıttan imal edilmiş olan bir bardak türüdür. Genel olarak tanıtımı yapılan firmanın logo ve görsel tanıtı bilgileri bardakların üzerine baskı olarak uygulanır. Baskılı karton bardak, kağıt bardak ve baskılı kağıt isimleriyle bilinir.

Sıvı tüketiminin başta su olmak üzere günlük hayatta insanlar için vazgeçilmez olduğu da bir gerçek. Tüketilen sıvı ne olursa olsun başta sağlıklı olması, aynı zamanda da ihtiyacı karşılaması da önemli. Cam bardaklar sağlıklı olmasına rağmen tek kullanımlık olarak kullanılabilecek maliyete sahip olmaktan çok uzak. Köpük ve plastik bardaklar ise sağlık açısından risklere sahip olmasından ötürü çok fazla tercih edilmiyor.

Firmamız tarafından üretilen 7oz kağıt bardak çeşitleri herkes için zorunlu olan sıvı tüketiminde kullanılması için sunulan pratiklik ve sağlık açısından da son derece tercih edilen reklam promosyonudur. Aynı zamanda fiyatları da oldukça makuldür. 

1. sınıf hammadde kullanılarak doğaya %100 dönüştürülebilme özelliğine sahip olan karton bardaklar aynı zamanda çevreyi de kirletmeyen pratik ürünlerdir. Sağlıklı ve tek kullanımlık olmakla birlikte, ilk kez siz kullanırsınız.

Yorumlar