TÜY, KIL DÖKÜÇÜ FORMÜL VE UYGULANIŞI

Günümüzde, özelliklede biz bayanların baş belası haline gelen kıllar için birbirinden farklı birçok çözüm önerisi, duymaya devam ediyoruz. Ancak bizlere kesin bir çözüm sunan bir formül günümüzde yapay aletler ile olan lazer epilasyon sistemi. Tamamen doğal yöntemler ile de çözüm önerileri günümüzde elbette ki mevcut. Ancak acık konuşmak gerekirse bunların hiçbiri bize kesin bir sonuç önermiyor.
TÜY, KIL DÖKÜÇÜ FORMÜL VE UYGULANIŞI
Bu sebepten bugün siz okuyucularımız için %90-%95 olan bir formülü, “Kıl, kıl dökücü formül ve uygulanışı” adlı başlığı altında düzenledim ve yine sizler içinde tüm detaylarıyla birlikte anlatıma sunacağım. Şimdi dilerseniz anlatımıma kıl dökücü formülün açıklamasını yaparak, başlamak istiyorum.

Kıl Dökücü Formül

Evet, yukarıda anlatımıma giriş yaparken de söylediğim gibi bu formül %100 bir sonuç veriyor diyemem. Ancak bu konu üzerine araştırma yapan uzmanlarımızın söylediğine göre %90-%95 bir etki gösteriyor. Tabi bu yüzdelik oran az bir sonuç olmadığı içinde biz bayanlara can yakıcı yapay yöntem olan lazer epilasyondan daha avantajlı, daha ekonomik ve daha hızlı geliyor. Bu yüzdende ilgimizi çekmemesi mümkün değil, diyebilirim. Eğer sizde istenmeyen tüylerden ciddi anlamda rahatsızlık duyuyorsanız ve bunun için doğal bir çözüm önerisi arayışındaysanız, “Kıl, kıl dökücü formül ve uygulanışı” adlı bu anlatımım, tam size göre bir anlatım olacaktır. Çünkü istenmeyen tüylere çare için anlatımımda bugüne kadar hiç duymadığınız, bir bitkisel çözüm önerisine yer vereceğim. Evet, sizler için hazırladığım yukarıdaki dip notlarımızı verdiğimize göre birazda kıl dökücü formülümüzün başkahramanı olan, doğal limon yağının tüy dökücü özelliğinden bahsedelim. Doğal limon yağı kılları dökerek, zamanla azalmasına sebep olur ve böylece pürüzsüz bir cilt kazandırır. Peki, doğal limon yağı nasıl kullanılır?

Limon Yağının Uygulanışı

Uygulamak istediğiniz bölgeye ağda yapılmış olması, şart! Yani işlemi uygulamadan önce o bölgenin temiz olması gerekiyor. Kıllardan kurtulmak için yapılması gereken işlem, sanıldığı kadar zor değil. Sadece her gün o bölgeye limon yağı sürüp masaj yapak derinize iyice yedirmelisiniz. Bu işlemi günde aynı saatte uygulamakta fayda var. Uygulanma süresi 1-2 ay sürebilir. Bu zaman dilimin kişinin vücut yapısı ve hormonları belirler. Kimisi daha erken bir sürede istenmeyen tüylerden kurtulurken, kimisinin de bu sevinci yaşaması zaman alabilir.

Günümüzde bu işlemi bir hafta uygulayıp daha sonra istenmeyen tüylere elveda diyin, diyenlerin sayısı oldukça fazla. Ancak bu bir haftalık sürede yaptığınız işlem, sizler için kesin bir sonuç vermeyebilir. Bu yüzden benim sizlere tavsiyem, herhangi bir alerjiniz olup olmadığını doktorunuza danışarak, bu kıl dökücü formülün size uygun olup olmadığını öğrenip, iki aylık bir süre ile bu formülü uygulamanız gerektiğidir.

NOT: Kıl dökücü formülü uygulamadan önce cildiye uzmanına danışarak, cildinizin bu formüle uygun olup olmadığını öğrenmekte fayda var. Aksi takdirde cildiniz hassas ise çeşitli alerjiler yaşayabilirsiniz.

Yorumlar