SİVİLCE İZLERİNDEN NASIL KURTULABİLİRİM?

Biz bayanların cilt sorunlarından biriside sivilceler ve sivilce izleri, sizcide öyle değil mi? Birçoğumuz sivilcelerden şikâyetçi değil miyiz? Sivilce günümüzde birçoğumuzun sorunu, bu doğru ama çözümü yok değil. Tam aksine kişinin herhangi bir alerjisi veya başka bir cilt hastalığı yok ise günümüzde sivilceler ve sivilce sonrası geride kalan sivilce izleri için birçok kesin sonuç veren çözüm önerileri var. Elbette ki bu önerilerden ilki doktor kontrolüdür.
SİVİLCE İZLERİNDEN NASIL KURTULABİLİRİM?
Ancak “Sivilce izlerinden nasıl kurtulabilirim?” diyen herkes için birçok kesin sonuç veren, bitkisel çözüm önerileri de yok değil. İşte bu önerilerden bir tanesini siz okuyucularımız için “Sivilce izlerinden nasıl kurtulabilirim?” adlı başlığı altında derledim ve yine sizler içinde anlatıma sunacağım. Şimdi dilerseniz anlatımıma sivilce izlerine bitkisel önerilerden başlamak istiyorum.

Sivilce İzlerine Kesin Sonuç Veren Bitkisel Şifa

Sivilce izlerinden kurtulmak için çözüm yolu arayanlardansanız eğer, beyaz dut kurusu kuşkusuz sizin için kesin sonuç veren, en etkili seçenek olacaktır. Beyaz dut kurusu sivilce izlerini en fazla 1 ayda ortadan kaldırır. Beyaz dut kurusuyla yapılan karışım tıpkı bir krem gibi kullanılarak bizlere kesin bir sonuç sunar. Peki, bu karışım nasıl hazırlanır? Bilmek ister misiniz? Bitkisel ve tamamen doğal bir seçenek olan dut kurusu karışımı için yalnız iki su bardağı su ile bir avuç dolusu beyaz dut kurusu yeterli olacaktır. Kısık ateşteki tencereye iki su bardağı su ve bir avuç dolusu dut korusu koyarak, iyice kaynatalım. Karışımı kısık ateşte 10 dakika daha kaynattıktan sonra ocağı kapatıp, oda sıcaklığında ılınmasını bekleyelim. Daha sonra ise cilt lekesi veya sivilce izleri olan bölge eliniz ise karışımın içerisine koyup, 5 dakika bekletelim ve çıkarttıktan sonrada 35-45 dakika daha bekleyip, elimizi yıkayalım. Bu işlemi haftada en az 5 kere uyguladığımız sürece sivilce ve cilt lekeleri, bizler için yalnızca hayal olarak kalır. Ancak bu tarz sivilce izleri ile cilt lekeleri vücudun başka kısımlarında ise o zamanda beyaz dut kurusu karışımını bir krem gibi o bölgeye uygulayıp, 1 veya 1 buçuk saat bekledikten sonra o belgeyi yıkamamız gerekiyor. Yalnızca bu bitkisel yöntem ile cilt lekelerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.

NOT: Beyaz dut kurusu ile yapılan bu karışım, cildi tazeler ve kızarıklık gibi diğer cilt sorunlarını da ortadan kaldırır.

Yorumlar