SEVDİĞİNİZLE MUTLU OLUN SAĞLIKLI YAŞAYIN

İlişkinizi monotonluktan kurtarmak ve ufak heyecanlar mı katmak istiyorsunuz? Hiç düşünmeden o macera dolu ruhunuzu besleyin. İnsanoğlu adrenalin duygusuna karşı bağımlıdır. Adrenalin duygusuyla ilişkinizi daha romantik hale getirebilirsiniz, bu sayede daha mutlu ve sağlıklı bir birey olursunuz.
SEVDİĞİNİZLE MUTLU OLUN SAĞLIKLI YAŞAYIN
•    Hiçbir neden yokken, durduk yere sevgilinize, onu çok sevdiğinizi söyleyin.
•    Sevgilinizin sevdiği tatlıdan yaparak, onu mutlu edin.
•    Bazen sizin nefret ettiğiniz bir film olsa bile hiç düşünmeden onunla birlikte film izleyin.
•    Sevgilinize umulmadık zamanlarda, hoş sürprizler yaparak mutlu edin.
•    Doğum günü veya sevgililer gününde kendi yapacağınız hediye daha değerli olacaktır.

Sevgilinizi Etkilemenin Ve Mutlu Etmenin Püf Noktaları

Günümüzde, duygusal filmlere baktığımızda, kadınlar duygusal olduklarından dolayı, romantik ortamlara karşı etkilenebilmektedirler. Tıpkı filmlerdeki gibi romantik olduktan sonra kadını veya erkeği etkilemek kolay olacaktır. Fotoğraflarınızdan hazırladığınız bir film pahalı hediyelerden daha değerli olacaktır. Evde hazırlayacağınız romantik akşam yemeği ortamı da, sevgilinizi etkilemek için çok iyi bir fikir olacaktır. En basitinden çiçek, hiç beklenmeyen anda mis kokusu ve güzelliğiyle kollarınızda ve arasında sıkıştırılmış, ufak not, kadınların hayır diyemeyeceği olaylardan birisidir. Veya sevgiliniz maç mı seviyor. İki kişilik maç bileti alarak, ona sürprizler yaparak, sevgilinizi etkileyebilirsiniz. Bu yöntemler bir bakıma, senin sevdiğin her şeyi ben de severim, demek olduğundan dolayı, sevmediğiniz bir filmi bile, sırf sevgiliniz seviyor diye izleyebilirsiniz. Sevgilinizi her zaman pahalı hediyeler mutlu etmemeli. İlişkide önemli olan, sevgiliniz zaten sizden etkilenmiş ki sevgiliniz olmuştur. Şuan hedefiniz, ilişkiyi monotonluktan kurtarmak ve heyecan katmak olmalı. Bunun için hayal gücünüzü kullanarak, sevgilinizin neyden hoşlanacağını, neyin mutlu edeceğini biliyorsanız, onu etkileyebilme konusunda şüpheniz olmasın.

Sevgi hormonu insana mutluluk veren en önemli etkendir. Bundan dolayı üzüntüden stresten kendinizi arındırmalı ve ileriye dönük mutlu bir şekilde yaşamalısınız. Bunun için sizi üzen olayların içerisinden kaçmalı ve olumsuz durumlarda sağduyulu düşünerek ilerlemelisiniz. Günümüzde psikolojik sorunlardan kurtulmanın en etkili yolu sevgidir. Bundan dolayı sevginizi geleceğe emin bir şekilde taşımalısınız.

Yorumlar