RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyalar kimilerimiz için bilinçaltı oyunları diye düşünülürken kimileri için gelecekten haber verdikleri düşünülüp oldukça önemsenirler. Hatta sabah rüya tabirlerini okumadan güne başlayanlara bile vardır. Ya da kötü bir rüya görüldüğünde suya anlatmak rüyayı birinden dinlerken hayırlara vesile olmasını dilemek de rüyaların çıktığını rüyada gördüklerimizin gerçek olacağına olan inancımız yüzündendir.
RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?
İşte bu nedenle araştırmalara göre rüyada en çok görülen kavramlardan olan rüyada hamile olduğunu görmek hakkında kısa kısa bilgiler vermeye çalışacağım.

Rüyada hamile olduğunu gören kişinin değişiklik göstereceğinden dolayı rüyanın anlamı da bu doğrultuda değişiklik göstermektedir.

Eğer rüyasında hamile olduğunu gören kişi genç bir hanım ise, uzun süredir sevdiği ve birlikte olduğu kişi ile çok yakında evlenip yuvasını kuracağı ve kurduğu yuvada mutlu olacağı anlamına gelmektedir.

Fakat rüyasında hamile olduğunu gören kişi yaşlı bir kadın ise bu o kişinin bir süredir maddi sıkıntılar içinde olduğunu ama bu maddi sıkıntılardan artık kurtulacağı kötü günlerin geride kalıp refaha erişeceği manasını taşır. Bir başka anlamda da iş hayatında olan kişinin iş yerinde yeni başarılara imza atacağına ve iş yerindeki kademesinde basamak atlayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyasında hamile olduğunu sadece bayanlar mı görür ya erkek görürse diye merak edenler içinse şöyle ifade edilmektedir. Rüyada hamile olduğunu gören erkeğin çok büyük sırlar taşıdığına, bu sıraların ortaya çıkmasından çok korktuğuna ve ortaya çıkması durumunda da çok üzüleceği manasını taşımaktadır.

Bunların dışında rüyada kendiniz değil genç bir kızı hamile olarak görüyorsanız bu müjde, hayırlı haber, sevinç ve mutluluk ifade etmektedir. Aynı zamanda yakın zamanda yapılacak evliliği de müjdelemektedir.

Yine rüyada hamile kadın görmek de iyi haberlere yorumlansa da bazen bu rüya kötü manalara yaşanacak sıkıntılara, sorunlara, kötü haber anlamına da gelebilmektedir. Ama siz yine de her zaman için rüyalarınızın hayırlara vesile olmasını dileyin.

Rüyada hamileliğinin sona erdiğini görmek de sıkıntıların bitip refaha erildiği manasına gelmektedir.

Genel olarak baktığınızda iyi hayırlı bir rüyadır. Hamilelik yeni bir yaşamın müjdeleyicisidir.

Yorumlar