RÜYADA ALTIN GÖRMEK, BULMAK, ALMAK NE ANLAMA GELİR?

Bizlere bir şekilde gelecekten haber verdiğimize inandığımız rüyalar zaman zaman hayatımıza yön vermemize bize neden olurlar. Bu düşünceden yola çıkarak bugün size rüyada altın görmek, bulmak, almak ne anlamına gelmektedir kısaca bahsedeceğim,
RÜYADA ALTIN GÖRMEK, BULMAK, ALMAK NE ANLAMA GELİR?
Rüyada altın görmek: Rüyada altın görmek birkaç farlı anlama gelmektedir. Fakat maddi, manevi ve sağlık konularında istenilen şeylerin gerçekleştirileceği ve çevremizdeki kişilerin desteğini göreceğimiz bir döneme girileceğini müjdelemektedir.

Rüyada altın toplamak: Rüyasında altın topladığını gören kişinin bir süredir yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağı anlamına gelmektedir. Ya da eğer aile içinde problemler yaşıyorsa bu problemleri çok yakında çözeceğine ve eski mutlu günlere döneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada birisinden altın almak: Eğer ki rüyanızda para aldığınız kişi anne babanız veya yakın bir akrabanız ise size yakın gibi görünen bir kişiden zarar göreceğiniz anlamına gelmektedir. Bu nedenle bu ara çevrenize karşı daha dikkatli olmalı ve herkese güvenmemeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Rüyada altın almak: Rüyada altın aldığını gören kişinin çok yakın zamanda iş hayatında ve aile hayatında çok başarılı olup mutluluğa ve refaha ereceği anlamına gelmektedir.

Rüyada altın yüzük görmek: Bu rüyayı gören kişinin çok yakında çok mutlu olacağı, çok güzel şeylerle karşılaşacağı hem maddi hem de manevi anlamda zenginliğe ulaşacağı ve mutlu bir yuva kuracağı anlamına gelmektedir.

Rüyada altın küpe görmek: Bu rüya iyi şeylere ve hayırlı olaylara vesiledir. Bu rüyayı gören kişinin çok kısa sürede yaşadığı tatsız olaylardan kurtulup yeniden hayatına yön vereceği anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kişi genç bir hanımsa yakın zamanda karşınıza hayırlı ve kazancı iyi biriyle karşılaşıp mutlu bir yuva kuracağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi eğer evli bir bayan ise eşiyle yaşadığı sorunların kısa sürede düzeleceği anlamına gelmektedir.

Ayrıca rüyada altın küpe görmek bu kişinin Kuran-ı Kerimi öğrenmek veya ezberlemek istediği anlamına gelmektedir.

Rüyada yarım altın görmek: Üzerinizde maddi yükü olan kişiden kurtulmaya, eli bol bir kadına, vefalı bir arkadaşa, şansa kavuşup refaha ereceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada altın künye görmek: Rüyayı gören kişinin, uzun zaman önce kaybettiği yakınları için sevap kazandıracak işler yapacağına, aç insanları doyuracağına, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacağı anlamına gelmektedir.

Yorumlar