SUMAKLI YOĞURT ZAYIFLATIRMI? SUMAKLI YOĞURT KÜRÜ NASIL YAPILIR?

Toplumda giderek yayılan doğal yiyeceklerle zayıflama alışkanlığı sağlık açısından da faydalıdır. Doğal olmayan zayıflama hapları yüzünden hayatını kaybeden ve sağlığından olan bir çok kişiyi neredeyse hemen her gün haberlerde duymaktayız.
SUMAKLI YOĞURT ZAYIFLATIRMI? SUMAKLI YOĞURT KÜRÜ NASIL YAPILIR?
Evet neyseki doğal zayıflama kürleri sayesinde ne olduğu belli olmayan zayıflama haplarına gerek kalmadı. İşte sizlere zayıflamak için sumaklı yoğurt kürü tarifi.

Sumak ve yoğurt zayıflatırmı?

Evet kilo verdiren sumaklı yoğurt kürü tarifine geçmeden önce sumağın sağlık açısından kısaca faydalarından bahsedelim. Sumak düzenli kullanımla vücutta bulunan zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Bağırsakların düzenli çalışmasına yardımcı olur. Şişkinlik probleminide gidermektedir. Sumak aşırı yemeyi engelleyerek çabuk doymayı sağlamaktadır.

Sumak bağırsakların düzenli çalışmasını ve çabuk doyma hissi sağlaması nedeniyle kilo vermeye yardımcı besinler arasında yer almaktadır. Tadının mayhoş olması aşırı yemeyi engellemektedir. Yoğurt'un faydalı bir besin olduğunu biliyoruz, içeriğinde asetik maddeler bulunması basen ve bel bölgesindeki yağları eritmeye yardımcı olmaktadır.

Sumaklı yoğurt kürü nasıl yapılır?

Tam yağlı 1 büyük kase yoğurt ve 1 çorba kaşığı sumak işte malzemeler bu kadar. Zayıflama kürünün hazırlanışı ise çok basit bir kasede malzemeleri karıştırıp yiyebilirsiniz. Bu kürü akşam 4-5 saatleri arasında tüketmeniz gerekmektedir. Ayrıca kürün üzerine yavaş ve yudumlayarak su içiniz.

Bu şekilde düzenli kullanımda fazla kilolarınızdan kurtulmanız mümkün. Sumak ve yoğurt sayesinde eminim zamanla kilo sorununuz kalmayacaktır fakat sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya dikkat etmeniz gerekecektir.

Yorumlar

  1. 4 5 gibi tükettiğimiz zaman birşeyler yiyebkiyoemuyoz

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Akşam yemeğine kadar yememelisiniz akşam yemeğinde yiyevilirisiniz tabi.

      Sil

Yorum Gönder