KIZ ARKADAŞINIZ SİZDEN HOŞLANIYOR MU?

Hoşlandığınız bir bayanla buluşmak için ilk randevu tarihini aldınız. İlk buluşma sonrası kız arkadaşınızın davranışları yani beden dili sizden hoşlanıp hoşlanmadığını belirtebilir. Beden dilinde bazı hareketler karşınızdaki kişinin sizin hakkında ne düşündüğünü anlatabilir. Evet bende sizler için bayanların buluşmadaki yaptığı hareketleri araştırdım ve bu hareketler beden dilinde neler anlatıyor açıklayacağım.

BİR BAYANIN BENDEN HOŞLANDIĞINI NASIL ANLARIM?

Evet ilk buluşmadan sonra kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım sorusuna kadınların erkekler karşısında buluşmada yaptığı hareketler ve anlamları beden dilinde ne anlama geliyor hep beraber okuyalım.
KIZ ARKADAŞINIZ SİZDEN HOŞLANIYOR MU?
İlk buluşmada kızın hoşlandığı nasıl anlaşılır?

Partneriniz sizinle buluştuğunda kocaman gülücükler atıyor bu gülücükler dişleri görülecek kadar ise aynı zamanda yüz hatları, gevşek ve rahat hali var ise sizinle buluşmaktan çok mutlu oluyor demektir.

Eğer buluşmada kız arkadaşınız tırnakları ile dişlerine dokunuyor ise sizinle flort olmaya istekli olduğunu anlayabilirsiniz.

Kız arkadaşınız buluşmada saçları ile oynuyarsa size karşı olduğu anlamına gelebilir.


Evet kadınların beden dili ile ilgili ipuçları vermeye devam ediyoruz buluşma sonrası ya da buluşmalarınızda kız arkadaşınız sizden hoşlanıyor mu? yoksa hoşlanmıyor mu? kendiniz yorumlayabilirsiniz.

Sıklıkla saçlarını arkaya doğru atma uğraşı içinde ise bu hareketi sık yapmasının nedeni yüzünü size gösterme isteğinden olabilir.

Olumlu göstergelerden biride gözbebekleridir. Samimi duyguları ve ayrıca heyecanlı olduğunu konuşurken gözbebeklerinin büyümesinden anlayabilirsiniz. Kadınların konuşma esnasında göz bebeklerinin büyümesi olum göstergeler arasındadır. Çünkü kadınların beden dili noktasında gözlerinin çok önemli olduğunu unutmayınız.

Kadınların elleri ile yaptığı hareketlerde çok önemlidir eğer partnerinizin avuç içleri yukarıya ayrıca yüzü ile size bakması sizinle ilgilendiği anlamına gelebilir.

Karşınızdaki bayan bir nesne ile oynuyorsa ve çok oynuyorsa sinirli olduğu anlamına gelir. Küpesine dokunuyor ve bıyunundaki kolyesiyle oynamasıda çok duyarlı olduğu anlamına gelir. Sizin biraz daha anlayışlı olmanız anlamınada gelebilir.

Buluşma esnasında karşınızdaki bayanın saatine çok bakması kadınların beden dilinde sizden sıkıldığı anlamına gelir.

Kadınların sürekli elbiseleri ile oynaması size daha güzel görünmek istediği anlamına gelebilir. Çünkü kadınlar giyime hep önem vermişlerdir. Sizde buluşmada kız arkadaşınızın giyimini her zaman övmeniz durumunda artı puan alma şansınızı artıracaktır.

Evet ilk buluşmada bir bayanın benden hoşlandığını nasıl anlarım sorusuna kadınların beden dili hareketlerinin ne anlama geldiğini sizlere kısaca anlatmış bulunmaktayım umarım mutlu bir beraberliğiniz olur.

Yorumlar