BİR HAFTADA 5 KİLO VERMEK İSTİYORMUSUNUZ?

Evet fazla kilolarıyla başı dertte olan kişiler çeşitli zayıflama yöntemlerine başvurmakta fakat bir türlü fazla kilolarından kurtulamamaktan şikayetcidir. Bir haftada 5 kilo vermek mümkünmüdür? evet şimdi sizlere önereceğim kür sayesinde 1 haftada 5 kiloya kadar vermeniz mümkün.
BİR HAFTADA 5 KİLO VERMEK İSTİYORMUSUNUZ?
Öncelikle şunu belirtelim herkezin bünyesi aynı değildir bu nedenle zayıflama yöntemlerini uygulamaya geçmeden mutlaka doktorunuza başvurmalısnız.

Bir haftada 5 kilo verdiren diyet listesi arıyorsanız hiç gerek yok çünkü bu kür günlerce açkalmanıza neden olan diyetlerden çok farklıdırki aç kalmadan zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Tarçınlı su zayıflatır mı? zayıflatmasa bu kürü paylaşmazdık değil mi?.

Zayıflamak için evinizde hazırlayacağınız kür oldukca basittir malzemeler ise sadece su ve toz tarçın dan oluşmaktadır. Yani bu nedemek zayıflamak için fazla kilolardan kurtulmak için harcayacağınız paralarınız cebinizde kalacak demektir.

1 haftada 5 kilo verdiren tarif

İsterseniz hemen kürümüzü hazırlayalım öncelikle 1 yemek kaşığı toz tarçın ve 250 ml su ayarlayalım. Malzemelerimizi hazırladıktan sonra toz tarçını ve suyu kaynatalım 5 dakika kaynaması yeterli olacaktır. Kaynatma işleminden sonra 10 dakika kadar ılımasını bekleyelim.

Hazırlamış olduğumuz 1 haftada 5 kilo verdiren kürümüzü sabahları aç karnına içelim. Bu şekilde 15 gün devam edelim her sabah bir bardak tarçınlı su içtiğinizde zayıflamak için aç kalmanıza gerek kalmayacak aç kalmadan fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız.

Unutmayın kilo vermek için biraz sabır gerekli ve gün içinde yediğimize içtiğimize dikkat etmeliyiz. Ayrıca egzersizler yaparak zayıflama sürecini hızlandırabiliriz. Tekrar belirtmek isterimki zayıflama yöntemlerini denemeden önce doktorunuza danışmanızda fayda vardır. Çünkü herkezin bünyesi aynı olmadığı için kimi için faydalı olan şeyler kimi içinde zararlı olmaktadır.

Yorumlar