MAVİ AYAKKABI NASIL KOMBİNLENİR

Mavi rengini seviyor ve buna karşı çıkamıyorsanız hangi renkler ile kombinleyebileceğinizi öğrenmelisiniz. Mavi renk kombinlemesi zor bir renk olduğundan uyumu sağlayabilmek ve göze hitap edebilmesi için büyük bir beceri istemektedir. Canlı bir renk olabilmesi ve dikkat çekmesi iyi bütünleştirilmediği zamanlar da çok kötü bir görünüm elde edilebilmektedir. Mavi ayakkabılar ile birbirinden güzel kombinler yapabilmek aslında çok kolay. Birbirinden farklı fikirleri uygulayarak kombinlerinizi daha şık hale getirebilirsiniz.

Mavi Ayakkabı Kombini

Siyah elbiseler ile mavi ayakkabılar, güvenli ve risksiz bir kombindir. Hemen hemen tüm renkleri ile siyahı bir araya getirebilirsiniz. Siyah ve mavi zerafetin adı olarak geçmektedir. Etek, pantolon, elbise, tulum gibi kıyafetler ile siyah renkler ile mavi ayakkabıyı kombinleyerek güzel bir görünüm verebilirsiniz.
MAVİ AYAKKABI NASIL KOMBİNLENİR
Beyaz elbise ve mavi ayakkabılar ile konstrat elde edebilirsiniz. Yaz  aylarında çok kullanılan bir kombindir. Beyaz ve mavi bulut ile gökyüzü arasındaki uyumu hatırlatmaktadır. Mavi ayakkabılarınız ile beraber çanta, kemer gibi aksesuarlarınızı mavi renk seçerek uyumu yakalayabilirsiniz.

Kot pantolonlar ile mavi ayakkabıları günlük giydiğiniz pantolonlarınızla da kullanabilirsiniz. Kon pantolon ile uyumlu bir çift olabilmektedirler. Mavi ayakkabılarınız topuklu ve yazın düz sandaletler olabilir.

Nötr tonlar ve mavi ayakkabılar ile tek odak noktası mavi olmaktadır. Bu sayede bütün olarak odak nokta sadece ayakkabılarınız da olacaktır. Aksesuarlar ile beraber daha uyumlu olarak seçiminizi kolaylaştırır.

Kırmızı tonlar ile mavi ayakkabı, zorlu seçimdir. Herkesin cesaret edemeyeceği bir renktir kırmızı. Kırmızı tonları birleştirebilmek aykırılık sağlayarak değişiklik sizi kendinize ayrı bir şekilde getirecek ve kombininize güveninizin artması gerekmektedir.

Diğer seçenekler ise, deniz yeşili , sarı, gül renklerini tercih edebilirsiniz. Baskılı elbiseler  ve çiçek baskılı mavi ayakkabılarınızı tercih edebilirsiniz.

Bu önerileri dikkate alarak mavi ayakkabıları daha iyi kombinleyebileceğiniz bir fırsatı elde ettiniz. Önerilerin içerisinde aksesuarlarınız ile şıklığınızı şıklık katabilirsiniz. Kırmızı hariç diğer renkleri kolayca kombinleyebilirsiniz. Kırmızı kombinde ise gerçekten cesareti olan bayanların tercihi olacaktır. Fakat şunu da unutmamalısınız ki kırmızı renk her zaman iddialı bir renktir. Mavi ayakkabılarınız ile daha da iddialı bir hava katabilirsiniz.

Yorumlar