KIŞ İÇİN DOĞRU RENK KOMBİNLERİ

Siyah ve gri tonlarında renkler kış renkleri olarak görülmektedir. Şık görünmeleri ve kolay kombin yapılmaları sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedirler. Hardal sarı, kiremit ve zeytin yeşili gibi yeni moda olan renkler ve onların yanına şık renkler de eklenerek kışın giyebileceğiniz renk çeşitliliğini arttırabilirsiniz.
KIŞ İÇİN DOĞRU RENK KOMBİNLERİ
Havaların soğuması ile herkes siyah başta olmak üzere koyu renkleri tercih etmeye başlıyoruz. Bunun altında yatan sebep ise daha çok şık görünmek ve kolay kombin yapılmasıdır. Son bir kaç senedir siyah tonlarından vazgeçerek kışın da renkli kıyafetler kullanılmaya başlamıştır. 2017 - 2017 kış için moda renkleri keşfetmek artık çok kolay hale gelmiştir.

Kiremit Rengi ve Zeytin Yeşili

Geçen aylar da ardı ardına gerçekleşen moda haftalarında da sıklık ile görülen bir renk ikilisidir. İkisi de birbirinden popüler bu iki renk sonbaharı çağrıştırdığından sezonun en poüler renk ikilisi olmuştur.. Bu iki rengin farklı tonlarını da rahatlık ile bir araya getirebilirsiniz. Kullanılmaya çok alışkan olan askeri yeşil parka içerisine buradaki gibi kiremit rengi bir gömlek, kazak gayet şık duracaktır. Kiremit rengi ve zeytin yeşiline aksesuarlarınızı ekleyerek kullanabileceğinizi unutmayın.

Lacivert ve Hardal

Lacivert klasiklerden biri olan hardal sezonun yine moda renklerinden bir diğeridir. Oje renkleri, ayakkabılar, montlar, atkı- berelere kadar hemen her yer de hardal görmeye hazır olmalısınız. Hardalı sadece lacivert ile değil, yeşil tonları ve sarının tonları gibi birden fazla renk ile bir araya getirebilirsiniz. Sadece sonbahar ve kış ayları da değiş 2017 ilkbahar/yaz sezonunda öne çıkacak gibi duruyor.

Hardal, Kahverengi ve Lacivert

Üçü bir arada çok alışkın olmadığımız bir kombindir. Kombinlerde iki renkten daha fazlasını bir araya getiren kişiler için senenin en popüler kombinidir.

Soft Pembe ve Gri

Pembeyi, açık gri dumanlı gri gibi grinin tonları ile kombinleyebilirsiniz. Bu sene pembenin siyah ve lacivert koyu renkleriyle kombinlendiğini görmekteyiz. Fakat koyu renklerin soft pembe ile çok sert bir geçiş olduğu düşüncesindeyiz. Bundan dolayı açık renkler ile kullanılması daha iyi olacaktır. Ayrıca askeri yeşili, zeytin yeşili gibi yeşil tonlar ile de kombinlenebilmektedir. Kadife kumaştan soft pembe kıyafetler de yeni moda olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

Yorumlar