DERİ CEKET KOMBİNLERİ

Deri ceketler, sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde kombinlere şıklık katan bir parçadır. Peki biz bunları nasıl kombinleyebiliriz?

Motorcu Modeller

Bu tarz ceketler, geniş bir v yakaya sahiptir. Ön kesimleri ise asimetriktir. Motorcu modeller, sportif ve grunge tarz giyinmeye sevenlere önermekteyiz. Bu modelin altına giyeceğiniz siyah kot ya da siyah tayt ile mükemmel bir tamamlama olacaktır. Renk seçeneği ise siyah ve koyu renkleri tercih ettiğiniz de diğer parçalara da uyum sağlayacaktır. Biraz daha iddialı olmak için bordo ve koyu yeşil gibi renkleri de kullanabilirsiniz.
DERİ CEKET KOMBİNLERİ

Yuvarlak Yaka Modeller

Yuvarlak yakalarda deri ceket, biraz daha şık ve olgun giyinen kişilere hitap etmektedir. Kumaş pantolon ya da etek ile rahatlık ile kombin yapabileceğiniz gibi kot pantolonlarınızla da çok güzel bir kombin oluşturabileceğiniz parçadır.

Polo Yaka Modeller

Polo yaka kesim  olan ceketler ise daha klasik görünüme sahiptir. Ayrıca maskülen tarz arayanlar için uygun bir giyim parçasıdır. Yakasının polo yaka olması ofis ortamları için ideal bir kesim olmasından sağlanmaktadır. Modeller kumaş pantolon ya da kalem etek gibi klasik parçalar ile kombilenebilir.

Deri Ceket ile Uyum

Kot Pantolonlar

Kot pantolonlarınızı ceketiniz ile kombin yaparak şık ama daha sade ve rahat görünebilirsiniz. Aksesuar olarak şal almanızda soğuk havalar da üşümenize engel olacaktır.


Etekler

Ceketinizi mini, maksi etekleriniz ile kombin yapabilirsiniz. Özellikle polo ve yuvarlak yaka deri ceketler ile kombinlemeniz sizi olduğundan daha şık gösterecektir.

Elbiseler

Elbiseleriniz ile ceket kombinleri sizi daha asi fakat aynı zamanda rahat bir görünüme ulaştırır. İlkbahar da havalar tam olarak ısınmamışken elbisenizin üzerine alacağınız deri ceket ise sadece şık görünmenizi sağlamayacak aynı zaman soğuk olan havadan da sizi koruyacaktır.

Son dönemler en çok ünlüler arasında oluşan etek ve ceket modası sizlerin de akşam yemeğine çıkarken kullanacağınız uygun bir kombindir. Ayakkabı seçiminiz ise topuklu yerine, moda olan kalın tabanlı botlardan seçebilirsiniz.

Deri ceket her kadının dolabında bulunması gereken temel bir parça olarak görülmektedir. Asla modası hiç bir zaman geçmeyecektir. Her kıyafetiniz ile kolayca kombinleyebilirsiniz.

Yorumlar