DAHA UZUN KİRPİKLER İÇİN 5 ÖNERİ

Her kadın kipriklerinin uzun ve kıvrımlı olmasını ister fakat bir çok yöntemi denerler ancak başaramazlar çünkü kısa kirpiklere sahiptirler. Bu yazımda kolay ve pratik yollarla uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kirpik uzatmak için yapacağınız 5 öneri sayesinde daha uzun kirpiklere sahip olacaksınız diyelim önerilerimize geçelim.
DAHA UZUN KİRPİKLER İÇİN 5 ÖNERİ

Kirpikleri uzun göstermenin 5 yolu

Uzun kirpiklere sahip olmak için takma kirpik kullanabilirsiniz. Takma kirpikleri takarken ortadan koymaya başlayın sonra odağınız dış bölge olmalı. Dış bölgeye odaklanırsanız eğer hem rahatsız olmazsınız hem de güzel görünüme sahip olursunuz.

Maskarayı kirpiklerinize uygularken gözlerin iç tarafına doğru uygulayın bu şekilde gözleriniz daha genç ve güzel görünecektir.

Eğer bütçeniz var ise ipek ve 3D kirpik uygalayabilirsiniz. Biraz pahalı olması bunu en son seçenek olarak düşünmenize neden olsada özen gösterdiğiniz takdirde ilave kirpikleri uzun süre kullanabilirsiniz.

Yine maskara kullanımı hakkında önemli bilgi maskara kullanırken kirpiklerin üstünden başlayınız. Sonrasında ise aşağıdan yukarıya ikinci katı sürünüz. Bu şekilde fırçanızı doğru kullanmış olacaksınız.

Fön makinenizle kirpiklerinizin dayanıklılığını ve haçmini artırmanın yolu ise kirpikleri kıvırarak 15 saniye kadar fön makinenizle ısıtınız. Bu uygulama kirpiklerinizin dayanıklılığını artıracaktır.

Kirpiklerinizin daha uzun görünmesi için basit kirpik uzatma hilelerini paylaştık umarım işinize yarar sizinde bildiğiniz yöntemler var ise yorum kısmına paylaşabilirsiniz.

Yorumlar