2018 KIŞ MODASI UZUN HIRKA MODELLERİ

2017 kış sezonunda, kalçaların altına inen dizlerin hizasında ve bileklerin biraz daha yukarısına kadar inen boylarda, örgü hırkaları daha çok vitrinlerde olacaktır.Uzun hırkaları doğru bir şekilde kombin yapılarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Diz hizasına kadar inen ve rahat kesimli hırkaları, dizim hemen altına kadar uzanan ve bacağa tam oturan, uzun çizmeler ile kombin yapmak güzel hırkaları daha da öne çıkaracaktır.İnce dokuma şeklinde üretilen, desensiz ve tek renk uzun hırkalarınız ile beraber kısa boğazlı ve ince topuklu botlar ile kombinleyerek son derece şık bir günlük kıyafet çıkarabilirsiniz.
2017 KIŞ MODASI UZUN HIRKA MODELLERİ
Kalın, el örgülerine benzeyen bileğe kadar uzanan hırkalar, dar ve mini bir etek ile kombinlediği vakit birbirinden son derece farklı parçalar ile güzel uyumlu bir kıyafet yaratabilirsiniz. Beyaz ve uzun bir hırka altına, mini ve dar bir kot etek giyebilirsiniz. Eteğin altına hırka ile aynı renk olan örgü şeklinde külotlu çoraplar da enfes duracaktır. Uzun hırkanızı, belinize oturan bir kemer ile kombinleyebilirsiniz. Kendinden kemerli olan hırkaların kemerini çıkartarak deri görünümlü ve fazla kalın olmayan bir kemer ile kombin yapabilirsiniz.

Ayrıca taytlar ile dar paça pantolonları uzun hırka ile tamamlamak soğuk kış aylarında eforsuz şıklık yakalama fırsatı sunmaktadır. Günlük kullanımda boy friend jeanler ya da salaş pantolonlar ile rahatlıkla kullanabileceğiniz salaş hırkalar ile bir tarz yaratabilirsiniz. Uzun hırkalar günümüzde kişilerin en çok kullandığı parça haline gelmiştir. Boyu hırkadan kısa olan elbiseleri, kısa kesil botlarla ya da topuklu ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz. Bu tarz bir kombini haftasonu rahatlığı ve şıklaştırmak adına yapabilirsiniz.

Bu sene uzun hırkalar ile beraber kullanabileceğiniz aksesuarlardan biri ise deri kemerlerdir. Eğer hırkanın yarattığı düz görüntüden hoşnut oluşabilirsiniz. Kemer kullanarak beli daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle bohem giyim tarzını yansıtan şapkalar ile kombin yapabilirsiniz.

Deri tayt, skinny jean ve dar kesimli pantolonlar ile uzun hırkalar daha şık duracaktır. Bundan dolayı düşünmeden bu parçalarla birlikte kullanabilirsiniz. Uzun hırkalar ile şıklığınıza şıklık katabileceksiniz.

Yorumlar