RÜYADA AĞLAMAK NEDİR? NEYE İŞARETTİR?

Rüyada ağlamak, eşinin ağladığını görmek, ağlayan kadın görmek, arkadaşının ağladığını görmek ya da başkasının ağladığını görmek evet bu sorular için rüya tabirlerini sizler için araştırdım ve yazmış bulunmaktayım. Bildiğiniz gibi rüya tabirleri Hz. Yusuf Peygamber zamanından bu yana rüyada görülen bir şeyin iyi ya da kötüye yorumlanmasıdır. Bu konumda rüyada ağlamak nedir? sorusuna cevap yazacağım.

Şunuda belirtmek isterim her rüya gerçek olacak diye bir şey yoktur çünkü eskiden insanlar daha masumdu günümüzde ise masum insanlara rastlamak oldukca nadir bu yüzden her rüyanın anlamı olmayabilir.
RÜYADA AĞLAMAK NEDİR

Rüyada ağlamak neye işarettir?

Rüyasında ağlayan kişi ileride mutlu olacağına, sevinçli haber alacağına işarettir. Eğer Allah korkusundan rüyasında ağlıyorsa ferahlığa işarettir fakat ağladığında yaş akmıyorsa hayal kırıklığına işarettir. Rüyada ağlamak kısaca; kişi zor günler geçirsede ileride güzel günlerin beklediğine, sevinç paraya, helal mala yorumlanmakta ayrıca soğuk ğöz yaşı kederden kurtulmaya ve sıcak göz yaşı ise kedere işarettir.

Rüyada başkasının ağladığını görmek

Rüyasında başkasının ağladığını gören rüya sahibi eğer tanımıyorsa o kişiyi ülkenin birlik beraberliğine, devletin işleyişinin gururlandıracağına ve rüya sahibi ise devletin güzel günlerini göreceğine yorumlanırken rüya sahibi ağlayan kişiyi tanıyor ise o kişiden güzel haberler ve o kişinin mutlu olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek

Ağlayan kişinin dertlerine ortak olmak, birbirleriyle sırlarını paylaşmak, kişinin zor günlerinden kurtulacağına yerini sevinçli günlere bırakaağını ve rüyayı gören kişinin arkadaşına büyük yardımı olacağını ve arkadaşınında kendisine ömrünün sonuna kadar minnet duyacağına işarettir.

Rüyada ağlayan kadın görmek

Rüyayı gören kişinin zor günler yaşayacağına ve canının acıyacağına yorumlanırken, kötü huylu eşe, dot görünümlü düşmalara ve ebedi düşmanlara işarettir.

Rüyada eşini ağlarken görmek

Eşini rüyasında ağladığını görmek eşiyle ilişkisinin güçleneceği ve çocuk sahibi olaağına yorumlanmaktadır. Rüyasında eşinin ağladığını görsede ilerde daha mutlu bir hayat süreceğine işarettir.

Yorumlar