PATATES DİYETİ NASIL YAPILIR? BUYRUN TARİFİ BURADA

Patatesin mutfaklardaki yeri vazgeçilmez yemeklere ayrı bir tat vermesi gerek haşlama gerek kızartma vs. Yemeklerinden faydalanırız bu kadarla kalmayıp daha bir çok yararlarından faydalanırız değil mi?. Evet patates diyeti belki duymuşsunuz belkide yeni duyuyorsunuz. Patates diyeti sayesinde fazla kilo sorunu olan kişiler fazla kilolarından kurtulmuşlardır. Bu yazıyı okuyorsanız sizde aynı sorundan burayı ziyarettiniz değil mi.
PATATES DİYETİ NASIL YAPILIR? BUYRUN TARİFİ BURADA
3 günde 5 kilo verdiren diyet; Patates ve yoğurtla yapacağınız 3 günlük bir program sonrası hayalinizdeki vücuda kavuşacaksınız tabi 3 günde olur mu? olmaz 2 ya da 3 ayda bir uygulayarak kavuşabilirsiniz. Ayrıca her hangi bir diyeti uygalamadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Evet patates diyeti'ne geçmeden patatesin kısa etkisinden bahsedelim. Ödem arttırıcı aynı zamanda bağırsakları temizleme güçü sayesinde bir de yoğurt araya girince ortaya zayıflamaya yardımcı iki süper güç çıkıyor. Neyse çok konuştum galiba gelelim patates yoğurt diyeti nasıl yapılır? şimdi diyeceksiniz başlıkta sadece patates diyeti yazıyor hemen açıklık getireyim adı patates diyeti olduğu için başlıkta öyle yazıyor.

3 günde 5 kilo verdiren patates diyeti

Birinci gün: Kahvaltıda 1 bardak yoğurt ve 1 adet haşlanmış patates. Öğlen ise aynı şekilde 1 bardak yoğurt ve haşlanmış 1 adet patates. Akşam ise sadece 2 bardak yoğurt yiyeceğiz.

İkinci gün: Kahvaltıda sadece 1 bardak yoğurt. Öğlen ise 1 bardak yoğurt ve 2 adet haşlanmış patates. Akşam ise 1 bardak yoğurtla ve 1 adet haşlama patates yiyeceğiz.

Üçüncü gün: Kahvaltıda 1 adet haşlanmış patates. Öğlen ise 1 bardak yoğurt ve 1 adet haşlanmış patates. Akşam ise 1 bardak yoğurt yiyeceğiz.

Dikkat edeceğiniz noktaları sıralayalım; Patateslere kesinlikle tuz ilave edilmeyecek yani tuzsuz yenecek. 2 ya da 3 ayda bir uygulanabilir. Patates diyeti'ni uygularken günde en az 2 ya da 3 litre su içilmelidir. Ayrıca patates yoğurt diyeti programını uygularken kahve, şekersiz çay, yeşil çay gibi gıdalarda tüketebilirsiniz.

Diyeti uygulama sürecinde herhangi bir sağlık sorunu ufakta olsa diyeti bırakın doktorunuza danışın derim çünkü bazı kişilerin bünyesi her diyet programını kaldırmaya bilir.

Yorumlar