AKCİĞER TEMİZLEYEN MUCİZE KARIŞIM

Özellikle sigara kullanan kişiler akciğerlerindeki sigaranın neden olduğu zararlı etkenlerden kurtulmak ister. Sigara kullanımı akciğer kanseri riskini artırdığı gibi nefes darlığı ve öksürük gibi bir çok sağlık sorununa yol açmaktadır.
AKCİĞER TEMİZLEYEN MUCİZE KARIŞIM

Bir çok sigara kullanıcı akciğerleri doğal temizleme yöntemi aramaktadır. Bu konumda akciğerleri temizleyen karışımın tarifini paylaşıyorum evet bu karışım sadece sigara içenler için değil bronşit ve öksürüğe de iyi gelmektedir.

Sigara kullanımınız 5 yıl yada daha fazla ise akciğerleri yenileyen bu karışımı deneyebilirsiniz. Healthy Food House sitesinin paylaşmış olduğu bu karışım mucize karışım olarak bilinmekte sizde uzun süredir sigara kullanıyorsanız akciğerlerinizi temizlemek için bu yönteme başvurabilirsiniz.

Sigaranın akciğerlere nasıl bir etkisi olduğunu söylememe gerek yok çünkü ne yaptığını siz benden daha iyi biliyorsunuz. O zaman sigaranın zararlarını anlatmaya gerekte yok çünkü zararlarını her an birilerinden duyuyorsunuz. İşte size akciğer temizleyen mucize karışım.

Akciğer temizleyen karışım

Zerdeçal 2 çay kaşığı
Sarımsak 400 gram
Esmer şeker 400 gram
Zencefil ufak bir parça yeterli

Esmer şekeri kaynamış suyun içine dökün ve karıştırın ve zencefili rendeleyin. Sarımsak, rendelenmiş zencefil ve zerdeçalı suya ilave ederek tekrar kaynatınız. Karışım kaynadıktan sonra odanın sıcaklığında biraz bekletin ve sonra buz dolabınızda saklayınız.

Akciğer temizleyen karışım nasıl kullanılır?

Her sabah 2 yemek kaşığı aç karnına tüketin akşamları ise akşam yemeğini yedikten 2 saat sonra tüketin.

Her gün düzenli olarak bu karışımı yapın ve uygulayın kısa sürede akciğerleri yenilediği söylenmekte bu şekilde sigaranın verdiği zararları giderebilir ayrıca bronşit ve öksürük sorunları içinde kullanabilirsiniz.

Yorumlar