Eşim benimle neden sevişmek istemiyor?

Evet yine toplumda bir çok çiftin ortak sorunu olan eşlerin birbirleriyle sevişmek istememe sorunu neden kaynaklanır anlatacağım. Eşlerden birinin sevişmek istememesinin altında bir çok neden yatabilir burda diğer eş'e düşen görev ise ilk önce nedenin kendinden kaynaklandığını düşünerek kendine çeki düzen vermesi olacaktır. Eğer sizden kaynaklanmayan bir sorun yoksa o zaman partnerinizin sorunlarını çözmeniz gerekecektir. Öncelikle sorunu bulmak için bazı testler yapabilir veya eşinizle konuşarak sorunu halledebilirsiniz. Toplumda pek fazla göz önünde olmasa bile boşanmalarının azımsanmayacak kadar çoğunluğu yatakta mutsuz olduğu için ortaya çıkmaktadır. Her iki cinste sonuçta insan olduğu için ihtiyaçları olduğunu biliyoruz.
Eşim neden sevişmek istemiyor?
Şimdi Erkek ve kadınlar eşleriyle neden sevişmek sitemez bazı sorunları size yazacağım. Halk arasında bir çok kişi bu sorunları arkadaşları yerine internetten araştırır çünkü utanır. Kocam benimle sevişmek istemiyor veya karım benimle sevişmek istemiyor gibi sorular sorulara cevap aranmakta size cevap vermek için hazırlamış olduğum bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Soru eşim sevişmek istemiyor nedeni nedir

Erkekler yoğun iş hayatı sonucu akşam evlerine yorgun ve bitkin halde gelir birde üzerine işyerinden kalan stresde eklendiğinde yatıp uyumaktan başka birşey istemeyecektir. Sizin yapmanız gereken ise üzerine gitmeden masaj yaparak yorgunluğunu atmasına yardımcı olmaktır.
Eğer erkeğiniz de erken boşalma sorunu varsa bu sorun olabilir çünkü eşini tatmin edememe korkusu ortaya çıkabilir.

Erkekler genelde eşlerinden ilgi ve kendileri için birşeyler yapmalarını isterler eğer bir kadın yatakta hep aynı şeyleri yapıyorsa erkeğine itici gelir ve sevişmekten kaçar.
Cinsel isteği azalan kişiler sevişmek istemez erkeğinizin isteği artması için istek artırıcı besinler tüketmesini sağlayabilirsiniz.
Sizi aldatıyorsa bu da bir nedendir çünkü aklında hep diğeri vardır sizle ilgili bir planı olmayacaktır. Eşinizle aranızda problemler varsa bu yüzdende olabilir. Aldatan erkek genelde eşlerinden çeşitli bahanelerle kaçar ya eşi uyuduktan sonra yatağa girer yada erken uyur bahaneler üretip durur.
Kadınlar neden sevişmek istemez birazda buna değinelim. Kadınlar erkeklere göre daha titizdir erkeği ter kokuyorsa bile kadın yaklaşmak istemez. Aldatan kadında erkek gibi kaçar ve bildiğiniz gibi kadınların sancılı ay hali dönemleri vardır eğer bu dönemdeki eşiniz sevişmek istemezse çok normal birşeydir lütfen eşinizi anlamaya çalışın.
Her isteksizliğin altında aldatmada aranmaması gerektiğini bilmelisiniz öncelikle partnerinizin sorunu ne olduğu anlamalı ve sorunları beraber ortadan kaldırmalısınız.

Hiç yorum yok