Doğal botoks maskesi tarifi

Cilt lekeleri genel bir sorun olduğu için parası olan botoks yöntemine başvurmaktadır peki imkanı olmayan ne yapacak cilt lekeleriyle barışıkmı yaşayacak tabikide hayır.
Doğal botoks maskesi
İşte sizlere uzmanların önermiş olduğu doğal botoks tarifi.

Botoks maskesi ne işe yarar

Ciltte oluşan kırışıklık, siyah nokta ve sivilceleri yok etmeye yarayan doğal bir yöntemdir.
Pürüzsüz cilde sahip olmak için yapmanız gereken işlemlerden biriside cilt bakımıdır botoks maskesi sayesinde cilt bakımı yapmış olacaksınız.

Düzenli olarak kullanımda 3-5 hafta içinde etkisini göstermektedir mutlaka düzenli uygulamak gerekir. Sözü fazla uzatmadan uzmanların önermiş olduğu doğal botoks tarifine geçelim.

Botoks maskesi için gerekli malzemeler

1 yemek kaşığı mısır nişastası,
5 yemek kaşığı taze sıkılmış havuç suyu,
1 yemek kaşığı az yağlı krema.

Evet malzemeler bu kadar şimdi geçelim maskemizin hazırlanışına il önce yapmanız gereken 100 ml suyu ısıtacağız sonra ısıtmış olduğumuz suya mısır nişastasını ekleyip karıştıracağız ve soğumasını bekleyeceğiz. Soğumuş olan karışımın içerisine diğer malzemeleri ekleyip iyice karıştırdıktan sonra hazır hale gelecektir. 

Geçelim uygulamasına temizlenmiş yüze sürüp 30 dakika kadar bekleyeciğiz ve sonra yüzü ılık suyla yıkayacağız. Düzenli olarak her gün müsait olduğumuz zamanlarda bu uygulamayı yapacağız. 3-5 Hafta sonra etkisini göreceksiniz yani sabırla uygulamaya devam edeceksiniz.

Uzmanların önermiş olduğu doğal botoks maskesinin tarifini vermiş olduk bu maske kırışıklıkları giderme, sivilceleri giderme, siyah noktaları giderme ve cilt lekelerine karşı etkili olduğu için uzmanlar önermektedir. Prüzsüz cilde sahip olmak için emek vermek gerekir size vermiş olduğum tarifde biraz emek ister e prüzsüz cilde sahip olmak içinde buna değer sanırım.

Yorumlar