Böbrek taşı olan kişiler mutlaka okusun!

Halk arasında nadir bilinen böbrek taşı sorunu olan kişiler için çok önemli yöntem vereceğiz bir çok kişinin denediği ve sonucunda etkili olduğu eşkina balığından çıkan balık taşı hakkında sizlere bilgiler vereceğim.
Balık taşı nedir
Böbrek (kumu) taşının verdiği acıyı ancak böbrek taşı düşüren kişiler bilir. Bazı kişiler böbrek taşı düşürür evet böbrekleri ise devamlı taş üreterek bu sorun kronikleşir oluşan taşlar yaşam kalitesini düşürmektedir. Balık taşı kullanarak böbrek taşlarını ağrısız, sızısız nasıl düştüğünü anlamayacaksınız.

Balık taşı nedir, böbrek taşını düşürür mü?

Her balıkta bulunmayan sadece eşkina balığı ve bir kaç balık türünün kafasından çıkan iki adet taşa balık taşı denmektedir. Balık taşı özellikle böbrek taşı düşüren ve devamlı böbrekleri taş üreterek kronik böbrek taşı sorunu olan kişiler için ameliyatsız ilaçsız en iyi tedavi yöntemidir.

Balık taşının en büyük özelliği limonla karıştırılsığında sıvı hale gelmesi içildiğinde ise sadce böbreklerde oluşan taşları eritmesidir. Ben ilk duyduğumda çok şaşırmıştım nasıl olur gibisinden düşündüm ve yaptığım araştırmalar sonucu elde ettiğim veriler çok şaşırtıcı balık taşı sadece böbreklerdeki taşı eritmekte en önemlisi ise böbreklere her hangi bir zarar vermemesidir.

Böbrek taşı nasıl düşer, balık taşı nasıl kullanılır

Temin ettiğiniz balık taşlarını su bardağına ekleyerek üzerine limon suyu sıkacağız ve bir bekleyeceğiz limon suyu taşları eritecektir. Bir gün sonra her gün aç karna sabah bir çay kaşığı kadar içilir içmeden önce mutlaka idrara çıkılması gerektiğini unutmamak gerekir.

Bu işleme yapmış olduğunuz balık taşından elde etmiş olduğunuz su bitene kadar devam edilir. Böbrek kumu yani taşının nasıl düştüğünü anlamadan kurtulacaksınız.

Balık taşı nerden temin edilir

Lokantalar ve balık işiyle uğraşan kişilerden temin edilebilir ayrıca balık taşı satan yerlerden alına bilir. Kullanacak kişilerin mide sorunları var ise balık taşı ve limon suyu karışımına zeytinyağıda katmaları tavsiye edilmekte.

Tekrar altını çizmek istiyorum böbrek taşı sorunu olan kişiler için en faydalı yöntem balık taşı ile yapacağınız bu yöntemdir mutlaka denemelisiniz ancak deneyerek etkisini göre bilirsiniz unutmayın her gün aç karna sabah bir çay kaşığı içmelisiniz sakın aşırıya kaçmayınız.

Yorumlar