Bronşit ve öksürüğe iyi gelen doğal karışım

Bu yazımda bronşit rahatsızlığı sonucu öksürüğe takalanan bir türlü öksürükten kurtulamayan kişiler için İbrahim Saraçoğlu bronşit öksürük için bitkisel tedavi yöntemini sizlerle paylaşmaktayım.
Bronşit; öksürüğe iyi gelen doğal karışım
Sütün vücudumuza faydalarını bilmeyen yoktur. Hatmi bitkisi şifalı bitkilerden dir sağlık açısından oldukca faydalıdır. Süt ve hatmi bitkisinden yapacağımız karışım bronşit ve öksürüğe iyi gelecektir.

Öksürüğe iyi gelen karışım nasıl yapılır

Gerekli malzemelerimiz; Yarım bardak süt ve bir tutam hatmi bitkisi malzemeler bu kadar hatmi bitkisini aktarlarda bulabilirsiniz.

Hazırlanışı ve kullanışı
Yarım bardak sütü kaynatalım içerisine bir tutam hatmi bitkisi ekleyelim ve güzelce karıştıralım karıştırdıktan sonra 5 dakika kadar demlenmesi için beklenir. Demlendikten sonra süzelim süzdükten sonra karışım kullanıma hazır.

Hazırlamış olduğumuz karışımı günde 2 defa kullanacağız. Sabah ve akşam olmak üzere kahvaltıdan ve yemekten yarım saat önce içeceğiz. Bu kürü 3 yaşından büyük çocuk kullanabilir. 3 yaşından küçük çocukların kullanması önerilmemektedir.

Evet İbrahim Saraçoğlunun bronşit ve öksürük için önerdiği evinizde hazırlayacağınız doğal ilacı sizlere paylaşmış olduk.

Not: Bitkisel tedavilerde kullanacağınız bitkilerin vücudunuza her hangi bir alerjisi olup olmadığından emin olunuz. En iyi kararı doktorunuz verecektir

Yorumlar