Saç dökülmesine çözüm limon suyu

Herkesin evinde limon bulunur yoksada ulaşması kolaydır. Her yerde bulabilirsiniz değilmi?.Tamamen doğal hiç bir kimyasal içermez yan etkiside yoktur.
Saç dökülmesine çözüm

Evet şimdi size denenmiş saç dökülmelerine kesin diye bilecek kadar iddialı konuşmamın nedeni bende işe yarayan bitkisel çözümü anlatacağım. Erkek ve kadınların ortak sorunu saç dökülmesidir. Her hangi ilaç kullanımı veya hastalıktan kaynaklanmıyorsa alerjinizde yoksa kesinlikle denemelisiniz.

Kafama taktığım en büyük sorunlardan biri olan saç dökülmesine çözümü sonunda buldum.

Denediğim bu yöntemi size anlatmak istedim. Bende aşırı saç dökülmesi vardı neredeyse saçlarıma korkudan tarak vuramaz hale gelmiştim.

Bir çok yöntem denedim ve çözümü limon suyunda buldum bende işe yaradı sizde yararmı bilmem denemekten birşey kaybetmezsiniz. Çünkü limon suyu saçlara zarar vermez daha çok besler.

Saç dökülmesine kesin çözüm limon suyu

Limon suyu derken hazır limon sularını demiyorum. Pazardan, manavdan veya marketten aldığınız limonu ikiye bölün böldüğünüz yarım limonu ister siz ister birinden yardım alarak saçınıza sıkın. Saç derinize işlemesi gerekir masaj yaparak dökülen yerlere iyice yedirin.

İki saat kadar bekleyin ılık suyla durulayın etkisini ertesi gün görmeye başlayacaksınız bir hafta boyunca denemelisiniz. Emin olun ilk denemede farkı göreceksiniz sonra sitemi ziyaret edip yorum bırakacaksınız. Çünkü saçlar mutlu olmanın ilk adımıdır. Limon suyu saç dökülmesini önlediği gibi ayrıca saçlara canlılık ve parlaklıkta verir.

Yorumlar