Şap nedir, ne işe yarar

Herkez duymuştur şap'ın yemeklere atıldığını herkez farklı şeyler söylemektedir. Bazıları şapın cinsel gücü azalttığına inanırken bazılarıda etkilemediği kanatindedir. 30-40 yaşları ve üzerindeki kişiler daha iyi bilir askeriyede yemeklere şap atıldığını kesinlikle duymuşlardır. Sadece askeriyede değil hapishane ve yatılı okullarda da atıldığına dair iddalar vardır.
Şap nedir
Şap bir çok sektörde kullanılmaktadır insan sağlığı içinde faydaları görülmüştür. Konserve ve salamur yapımında da kullanılmaktadır. Yemeklere atılıp atılmadığı tartışıla durulsun biz şapın insan sağlığına ne gibi yararları olduğunu konuşalım.

Şap'ın faydaları

Büzücü etkisi olduğu için kanamaları durdurma özelliği vardır.
Ağız yaraları için kullanılır.
El ve ayak çatlaklarına da iyi gelmektedir.
Sivilcelere iyi geldiği söylenmektedir.
Cildi gerginleştirme özelliği vardır.
Cinsel gücü ve isteği azalttığı söylenir fakat bu biraz tartışılan konudur.
Şap kanayan yaranın üzerine toz olarak sürülür.
Ağız yaraları için gargara yapılır.
Suyu sivilcelere sürülerek kullanılır.
Cinsel isteği azaltması içinde pirinç tanesi kadar yutulur.

Aşırı kullanımda istemediğiniz vücut değişimlerine yol açabilir. Aşırı şap tüketimi testesteron etkilerini azaltmak olduğu, kadınlık hormonunu tetikler, uzun süreli tüketimde aşırı kıl artışı ve göğüslerde büyüme gözlemlenebilir. Kullanmadan önce bir uzmandan bilgi almalısınız her ne olursa olsun bilgimiz dışındaki şeyler hakkında iyice bilgi sahibi olmadan kullanmayalım.

Yorumlar

  1. Şap kullanmayın cinsel sorununuzu gidermek için, bende de çok cinsel dürtü oluyor erkeklerde çok yaygın kandınlarda varmıdır bilmem ama almanyada aldım, Paroxedure 20 mg 40€ vardır 100 tanesi çok etkili artık sperm yapmıyo ve canında masturbasyon istemiyo, kesin çözüm tüm erkeklere öneririm etkili olması için dozunu çıkartın yukariya günde bir tane yeter sabah akşam fark etmez..msl: 40mg gibi ama Turkiye de varmı aynısı bilmiyorum, ama ağzın çok susuyo ama bol bol su içersin..

    YanıtlaSil

Yorum Gönder