Hızlı kalça ve basen eritme diyeti

Kalça eritmenin yolu ya egzersiz yada sıkı bir diyet yapmaktır.

Kalçanızın büyük olduğunu düşünüyorsanız memnun değilseniz kalça eritme diyetiyle kısa zamanda istediğiniz kalçaya sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken kalça ve basen eritme diyetini uygularken sabırlı olmanızdır programa uymanız gerektiğini unutmayacaksınız. Kalça ve basende yağların birikmesi büyük ve biçimsiz kalça görünümüne neden olmaktadır çevrenizde oturarak iş yapan çoğu kadında görmüşsünüzdür genelde zayıftırlar fakat kalçaları vücutlarına göre büyüktür nedeni ise yeterince hareket etmedikleri için yağlanmasıdır.
kalça ve basen eritme
Bu diyetle kısa sürede güzel görünümlü kalçalara sahip olacaksınız 5 veya 8 kilo kadar fazlanız varsa size ideal bir diyet programı. Bu diyeti uygularken günde en az 2 litre su tüketmeye özen göstermelisiniz.

Hızlı kalça ve basen eritme diyet programı

Kalça ve basen bölgelerinizdeki yağlardan kurtulmak için vereceğimiz listeyi 3 gün boyunca uygulayarak, yürüyüş ile desteklediğiniz takdirde hızla toparlanıp küçüldüğünü göreceksiniz!
Günlük program aşşağıdaki gibi olmalı kahvaltıda, kahvaltı ve öğle arasında, öğlen ve öğleden sonra, ana öğün ve yatmadan önce neler tüketeciğiniz listelenmiştir.
Kahvaltı
Bir porsiyon hazırladığınız müsli, bir fincan süt ve dilimlenmiş yarım dilim muz
Saat 11.00: Bir elma
Öğle
Bir porsiyon müsli ve 1 muz
Öğleden sonra
Bir avuç kuru üzüm
Ana öğün
Meyve salatası, bir kase yoğurt
Yatmadan önce
Bir portakal
Meyveler: Elma, kayısı, iki kurutulmuş erik, bir mango tüketilmelidir.
Bu listeyi harfiyen uygulayın ben bunları yapamam açlığa dayanam diyorsanız kalçanız eskisi gibi kötü görünür güzel görünümlü haline kavuşmanız hayel olur. İnanmak başarmanın yarısıdır inanarak ve sabırla diyeti uygularsanız kısa zamanda güzel görünümlü gözle görülen değişikleri fark edecek çevrenizdeki kişileri kendinize hayran bırakabileceksiniz.
Ben diyetle kalçamı eritemem egzersiz yaparak daha iyi yaparım diye düşünüyorsanız bu yazımızı okuyunuz.
Kalça eritme egzersizleri

Hiç yorum yok