HIZLI KALÇA VE BASEN ERİTME DİYETİ ÖNERİSİ

Basen ve kalçada artan kilolar herkesin başındaki en büyük dertlerden biridir. Özellikle biz Türk hanımlarında çok sık görülen ciddi anlamda rahatsız edici bir durumdur. Kalça ve basen bölgelerinde yağlanmanın en büyük sebebi oturarak çalışma, hareketsiz yaşam ve sağlıksız beslenmeden kaynaklı bir durumdur.
HIZLI KALÇA VE BASEN ERİTME DİYETİ ÖNERİSİ
Giydiğiniz kıyafetlerden hoşlanmamaya elbise giymek sizin için bir hayal olabilir. Ama unutmamalısınız ki kendinizi rahatsız edici hale getirecek olan da kurduğunuz hayallere kavuşacak olan da yine sizsiniz. Ve bu rahatsız edici durumlara elveda deme sırası gelmişse hiç vakit kaybetmeden harekete geçebilirsiniz.

Uygulayacağınız diyet haricinde birkaç püf noktaları da uygulayarak kısa sürede sizi rahatsız eden kalça ve basenlerinizden kurtulabilir o hayalini kurduğunuz kıyafetleri ve elbiseleri rahat rahat giyebilirsiniz.

Hızlı Kalça Ve Basen Eritme Diyetine Destek Olarak Ne Yapılmalıdır?

Dikkat edemeyip, oturarak çalışarak, sağlıksız beslenerek ve hareketsiz kalarak kalçanıza ve basenlerinize topladığınız yağları kısa sürede toplamış olsanız da yine kısa sürede kalçanızda ve basenlerinizdeki yağlardan kurtulamayacağım diye düşünmeyin.

Beslenme şeklinizi değiştirerek ve uyguladığınız bazı günlük yaşantınızı harekete dökerek sizde kalça ve basenlerinizdeki rahatsız olduğunuz durumlara el sallayabilir aynanın karşısında kendinizi rahatsız hisseden bir kişi gidip yerine kendine özgüven gelmiş mutluluk içerisinde giydiği kıyafetlerden gayet memnun bir kişi görebileceksiniz. Dilerseniz bunu nasıl yapacağınızı aşağıdaki birkaç maddede sizler için detaylandıralım;

•    Oturarak çalışmak mecburiyetinde iseniz işe gidip gelirken kullanacağınız durak mesafesini uzak tutabilir bu sayede yürüyüş yapmış olabilirsiniz.

•    İş yerinizde sık sık kullanacağınız bir dosyayı kendinizden biraz uzakta tutarak lazım olduğunda sık sık kalkmanızı sağlayarak hareket etmenize destek olabilirsiniz.

•    Bol su tüketmelisiniz.

•    Yeme alışkanlıklarınızda bir takım değişiklikler yapabilirsiniz.

•    Yeşil çay tüketmeniz yağlarınızı eritmede en büyük yardımcınız olacaktır.

Hızlı Kalça Ve Basen Eritmede Uygulayabileceğiniz Diyet

SABAH
Haşlanmış yumurta, bol yeşillik, tam buğday ekmeği

ÖĞLEN
Zeytinyağlı kereviz, 1 dilim buğday ekmeği, yoğurt

AKŞAM
Bol yeşillikli mevsim salatası, 1 bardak light yoğurt

Ara öğün olarak bir bardak süt veya bir bardak light yoğurt tercih edebilirsiniz. Yeşil çay bir numaralı içeceğiniz olmalıdır.

Yorumlar