Göz Kapaklarım, Alnım, Şakağım ve Kaşlarımın Üzeri Ağrıyor Tedavisi

Göz yorulması nedenleri ve tedavisi yaşanmış olay size yol göstercektir

Bu rahatsızlığın tek sorunu uykusuz kalmak düzensiz uyumaktır. Başım dan geçen sağlık problemini insanlara faydam dokunsun diye paylaşmak istedim. Gözlerin de böyle benim gibi sorun yaşayan kişiler varsa amacım onlara yol göstermektir.

Göz Kapaklarım, Alnım, Şakağım ve Kaşlarımın
Ben interneti aktif kullanıyorum böyle sorunların nedenlerini ilk önce internette arıyorum fakat bu sorunun nedenini bulamadım bende yazma gereği duydum.

Göz kapaklarım, şakağım, alnım ve kaşlarımın üzeri ağrıyordu gözlerimi zor açıyordum göz kapaklarım kapanıp açılıyordu 1 ay a kadar bekledim belki geçer diye fakat daha da ağrımaya başladı gözlerim çok yoruluyor du göz doktoruna gitmeye karar verdim randevu aldım randevunun günü geldiği zaman doktora gittim muayene oldum gözlerim yorulmuş nedeni ise düzensiz uyumak bilgisayar başında fazla vakit geçirmektir.

Tedavi için tears naturale free diye göz damlası yazdı birde en küçük numaralı birde gözlük yazdı damlaları sabah,öğle ve akşam gözlere 2 şer damla şeklinde kullandım ve gözlüğü kullanmaya başladım şuan çok rahatım size tavsiyem akşamları düzenli uyuyun ve öğle saatinde 1 saat veya yarım saat, 20 dakka ne kadar vaktiniz varsa gözlerinizi dinlendirin.
Ben bu şekilde rahatladım kesinlikle göz doktoruna gidin muayene olun geçer diye beklemeyiniz.

Önemli olan düzenli uyku alışkanlığı sağlanmasıdır eğer düzensiz uyuyorsanız geç saatlere kadar uyumuyorsanız kesinlikle ağrılar devam eder uykunuzu düzene soktuğunuzda göreceksiniz zamanla herşeyin normala döndüğünü. İyileştikten sonra sitemize tekrar gelip yorum yazmayı unutmayınız.

Hiç yorum yok