Zayıf görünmek için tüyolar

Daha zayıf ve daha uzun görünmek için yapmanız gereken doğru giyinmektir seçeceğiniz giysiler çok önemlidir. Zayıf kişilerde yanlış giysi seçimi sonrası kilolu görünmekte vereceğimiz bu tavsiyeleri uygulayarak fazla kilolarınızın üzerini adeta örtüp daha zayıf görüneceksiniz.

İnce görünmenin tüyoları

Yüksek bel, boyunuzu uzun gösterdiği için silüetinizi de inceltecek aynı zamanda göbek bölgesindeki fazlalıkları kapatacaktır.

Alt ve üste aynı renk veya benzer tonlar giyerseniz silüetinizi bölmezsiniz ve tek parça halinde daha uzun görünürsünüz.

V yaka kazak ve tişörtleriniz derinlik algısı oluşturup silüeti daha narin gösterir.

Hangi bölgenizde fazlalık olduğunu düşünüyorsanız o bölgede dökümlü parçalar tercih edin. Basen kısmınız genişse havuç pantolonlar, karın bölgeniz genişse salaş üstler tercih edebilirsiniz. Yalnız tek önemli nokta; kesinlikle DÖKÜMLÜ ile BÜYÜK arasındaki farkı unutmayın.

Üzerinde rahat edebileceğiniz bir topuklu ayakkabı kombininizin en değerli parçası olabilir çünkü sizi kafadan bir 5 cm uzatacaktır. Bacak kaslarınız gerilecek, daha sıkı duracak, ayak bilekleriniz daha zarif görünecektir.
Kaynak: rotahaber.com

Yorumlar