UFO NEDİR? UFOLAR GERÇEKTEN VAR MI? UFO NEREDE GÖRÜLMÜŞTÜR?

Uzun yıllardan beri belkide haklarında en çok dedikodu yapılan nesnelerden biri ufolardır. Birçok insan ufo gördüğünü, ufolar ile temasa geçtiğini hatta ve hatta ufolar tarafından kaçırılıp tekrar Dünya'ya bırakıldığını dile getirmektedir.
UFO NEDİR? UFOLAR GERÇEKTEN VAR MI? UFO NEREDE GÖRÜLMÜŞTÜR?
Tabi bu olayların gerçekliği bilinmemektedir. Ufolar birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Öyle ki Cem Yılmaz'ın filmi olan G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinde Ufo gören masum köylü tiplemesi bile yapılmıştır. İnsanlar tarafından oldukça dikkat çeken konulardan biri olan Ufo nedir? Ufolar gerçekten var mı? Ufo nerede görülmüştür? Tüm bu soruların cevaplarını merak edenler yazımızın devamını okumalıdır.

Bundan yıllar önce yani 1947 yılında Amerika'nın Roswell şehrine düşen bir ufo ile uzaylı cesestleri ele geçirildiği bilgisi basına sızmıştı. Ancak ABD tüm bunların üzerini örtere olayları gizli tutmuş ve insanları kandırma yoluna gitmiştir. Bu tezimizi kanıtlayan bir cümle eski bir NASA görevlisi tarafından sarfedilmiştir: NASA yıllardan beri insanları kandırıyor, Ufolar gerçek anlamda vardır ve NASA sizden bunu saklıyor. demiştir.

Buna ek olarak eski bir asker askeri üste uçuşları sırasında ufo gördüğünü dile getirmiştir. Daha önceden böyle şeylere inanmadığını ancak gördükten sonra gerçek olduğuna inandığını dile getirmiştir. Tüm bu deliller ve kanıtlar ortadayken üssün halkla ilişkiler subayı ölmeden önce gerisinde mektup bırakmış ve bu mektubun öldükten sonra açılıp okunmasını söylemiştir. İşte bu mektup ufo gerçekten var mıdır? sorusuna çok iyi bir cevap olacaktır. Mektupta yazana göre Amerika Birleşik Devletleri sahip olduğu teknolojisini uzaylılardan ve 1947 yılında yaşanan ufo kazasından sonra aldığı yazmaktadır. Bu konu da tam bir muammadır ancak kanıt niteliği taşımaktadır. Peki Ufo nedir? Ufolar nedir? Ufolar nasıl araçlardır?

UFO NEDİR? UFO NEREDE GÖRÜLMÜŞTÜR?

Ufo dilimizde 'Tanımlanamayan Uçan Cisimler' olarak ifade edilmektedir. Ufonun şekilleri anlatanlara göre değişmektedir ancak son yıllarda artış gösteren ufo vakaları son derece ilginç bir noktada olduğumuzun kanıtıdır. Öyle ki Danimarka ellerinde 15.000'i geçik gizli ufo dosyasının olduğunu kamu oyuna açıklamıştır. Peki ufo nerede görülmüştür?

Ufo ilk olarak 1947 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nin Roswell eyaletinde yaşanan kaza sonucu görülmüştür ve ele geçirilmiştir. Aynı zamanda o tarihten bu zamana kadar binlerce insan ufo gördüğünü iddia etmiştir ve çeşitli bölgelerde görülmüştür.

Bazı kaynaklar ufoların özelliklerinden ve yapılarından bahsetmektedir. Ancak bu tutum son derece yanlış bir şeydir. Öyle ki eğer ufoların özelliklerinden bahsedebiliyorsak onların %100 ve net olarak varlığı kanıtlanmış olmalıdır. Eğer kanıtlanamayan bir şeyden bahsediyorsak bunların özelliklerini söyleyemeyiz.

Ancak insanlardan duyulanlara göre ve dedikodulara bakarak onların genellikle kubbeli, halkalı, puro şeklinde, küre biçiminde, disk halinde olduklarını söyleyebiliriz ancak bunu kesin böyledir şekilde söyleyemeyiz. Bu nedenle bilim dünyası kabul edene kadar ufo özellikleri hakkında pek bilgi bulamayacaksınız.

Yorumlar