Çekyat, Koltuk İmalatı ve Tamiri Yapılır İstanbul

Müşteri memnuniyeti bizim her zaman öncelik veediğimiz noktalardandır. Kaliteli işcilikle her zaman müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Sizde çekyat, oturma gurubu vs gibi eşyalar için sıfır ya da tamir yaptırmak istiyorsanız bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Güler mobilya koltuk döşeme; Çekyat tamiri, eski koltuklarınızın tamiri, koltuk takımı kaplama, koltuk döşeme, kanepe örtüsü, köşe takımları, köşe takımı, sıfır berjer yapılır ve istenilen ölçüye göre sıfır imalat yapılır.

İstanbul avrupa yakasın da hizmet vermekteyiz. Eski koltuklarınızı sıfır yeni koltuk haline getiriyoruz. İstenilen ölçüde koltuk takımı ve çekyat imalatı, Kayaşehir koltuk döşeme, Çekyat, koltuk tamiri ve imalatı, Çekyat makası tamiri yani değişimi, Çekyat, berjer imalatı, koltuk kaplama gibi hizmetler itana ve titizlikle yapılır.

Fiyatlarımızın piyasa dan uygun olduğunu göreceksiniz uygun fiyat kaliteli işcilik bizim işimiz arayın görüşelim. Bizim reklamımız yaptığımız iştir. Yaptığınız iş kalite olmazsa müşteri bir kere iş yaptırır en önemlisi sizi kimseye önermez biz bunun bilincinde olduğumuz için uygun fiyat, kaliteli işcilik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızla büyümeye devam ediyoruz. Beylikdüzü koltuk döşeme.

Adres: Altınşehir mah Berrak sokak No 33 Başakşehir- İstanbul

Telefon numaramız : 0543 265 72 28 Sefa Güler (Güler Mobilya)

Facebok sayfamızdan yaptığımız işleri takip edebilirsiniz https://www.facebook.com/gulerdoseme

Yaptığımız bazı işlerden örneklerBu takımların resimleri müşeterilerin evlerine teslim edildikten sonra çekilmiştir
Detaylı bilgi almak için telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Yorumlar