Ters ilişki nedir? zararlımıdır?

Anal Sex Nedir,Ters ilişkiye girmek günahmıdır ? Zararlımıdır ? Bütün sorulara cevap veriyorum. 

Günümüzde çok yaygınlaştığından bazı önemli bilgileri yazma gereğini hissediyorum.

Günah mıdır ?

Ters ilişkiye girmek dinimizce haramdır yani günahtır. Allah c.c kesinlikle yasaklamıştır güzel rabbimiz okadar büyük ki onun buyuklüğünü burda ömür boyu bütün varlıklar yazsa yazamaz.Zaten insan sağlığına zararlı olan herşeyi güzel rabbimiz Allah c.c yasaklamıştır.
Toplumda özellikle internet ortamında bazı internet siteleri insanlara güzel gösterip ilişki durumunda daha fazla zevk aldığını zannettirip teşvik etmektedir.
Sağdece  erkek zevk alır ve en büyük tehlike de makatta bulunan bütün mikroplar penis den vajinaya bulaşır ve çok ciddi hastalıklara neden olmaktadır.

Ters ilişki nedir? 

Tersden yani makattan ilişkiye girmeye denir.

Tıpben neden zararlıdır?

A.nal birleşmeler zor, travmatik ve kadın için acı vericidir.A.nal birleşmelerde, bağırsaklarda normal olarak bulunan ve bulundukları yerde zararsız olan mikroplar, bedenin başka yerlerine taşınarak, hastalık nedeni olabilirler. Bunun en yaygın biçimi, a.nal birleşmeyi izleyerek kurulan v.a.j.i.n.a.l birleşmede, bağırsaktaki mikropların v.a.j.i.n.a.y.a kolayca taşınabilmesidir. Ayrıca tekrarlanan anal birleşme, anüsün sfinkterinin bozulmasına, anüs kaslarının kasılıp gevşeme yeteneğinin bozulmasına ve gaz dışkı kaçırmalara yol açabilir.
Siz siz olun ters ilişki yapmaktan kaçının ve kesinlikle yapmayınız.Yapanlar varsada tövbe edip bidaha yapmaz ise Allah'ın rahmeti sonsuzdur affedicidir unutmayın.

Yorumlar