webssearches.com dan kurtulmak

Webssearches.com u taraycılardan kaldırma
Bilgisayarınız da taraycınızı açıyorsunuz anasayfa olarak hep bu site karşımıza çıkıyor siliyoruz tekrar çıkıyor. Mozilla,chrome ve explorer taraycılarına bulaşmış bu kötü site den nasıl kurtulacağınızı size anlatacağım. Benim de başımdan geçti ve ben denedim kurtuldum.Sizlerinde kurtulmasını siz ve bende istiyorum çünkü bu olay insanın canını çok sıkıyor ne zaman silsem bilgisayarı açıp kapatmamda tekrar ortaya çıkıyor bende buna açayip sinir oluyordum taki kurtulana kadar artık kurtuldum.
Aşşağıda linkde verdiğim proğramı indirip kuruyorsunuz ve resimde gördüğünüz gibi bir proğram karşınıza çıkacak.Tara düğmesine tıklıyorsunuz ve bütün taraycıları tarayacaktır işlemin bitmesini bekliyin ve işlem bittikten sonra temizle düğmesine tıklayacağız ve bu webssearches.com açılışta karşınıza çıkan siteden kurtulacaksınız bilgisayarı kapatıp yeniden açtığınızda artık böyle bir sorunla karşılaşmayacaksınız.
webssearches.com dan kurtulmak.
Bu linkden proğramı indiriniz ve bilgisayarınıza yükleyiniz bu resimde görüldüğü gibi proğram açılacaktır ve taratın tarama bittiğinde ise bu siteye ait webssearches.com herşeyi temizleyin ve kurtulun.
ADWCLEANER İNDİR-YÜKLE

Yorumlar