Kadınlarda Libidoyu Artıran İlaçlar ve İlaçların Etkileri

L.ibidoyu arttırmak için öneriler sizlerle fakat ilaç kullanmadan önce kesinlikle doktor tavsiyesi üzerine hareket etmeliyiz.

Kadınlarda c.insel işlev bozukluğunu gideren ilaçlar piyasada mevcut.
Önce test yaptırmalı iyi bir uzmana danışılmalı cinsel istek kaybına bir çare bulunmalıdır. C.insel uyumsuzluklar, kötü s.e.k.s deneyimleri ve düşürücü faktör mekanizmaları gözden geçirilmeli ve hastaya uygun tedavi uygulanmalıdır. Erkeklerde ise erektil disfonksiyon bozukluğu daha karmaşık bir hal almaktadır.
Testosteron ve östrojen hormon düzeylerini artıran ilaçlar mevcuttur. Sildenafil maddesi c.insel ilgi ve istek kaybı yaşayan kadınlarda etkilidir. C.insel organda kan akışını hızlandırır V.iagra gibi ilaçlar da tavsiye edilmektedir. Uyarılma konusu c..insellikte çok önemlidir. Sorun yaşamak, kötü c.insel deneyimler, s.eks te yaşana zorluklar l.ibidoyu olumsuz etkiler.
Bu hapların etkisi 6 saat içinde aktifleşir ve cinselliğe direkt etki eder. Erkeklerde 30 dakika içinde devreye girer. V.iagranın etkisi 4-5 saat kadar sürer. Ne zaman c.insel ilişkiye girilecekse o zamana denk getirerek ilaçlar alınmalıdır. Klinik çalışmalarda c.insel dürtüyü artıran burun spreylerinin etkileri de kanıtlanmıştır. Kapsül şeklinde uygulanan ginseng özlü haplar da yine c.insel işlevi desteklemekte kullanılan ilaçlardır.

Yorumlar