Farming Simulator Para Hilesi Nasıl Yapılır

Farming Simulator Para Hilesi; Arkadaşlar şimdi sizlere Dikkat çeken oyunlardan biri olan Farming Simulator 2013 içeriği ile gerçekten çok güzel bir oyun. Tıpkı gerçekte bir çiftliğiniz varmış da tarım yapıyormuşsunuz gibi. Hatta oyun o kadar iyi ki paranız hemen çoğalsın da oradaki teknolojik tarım aletlerini alayım diyorsunuz. Ancak para çoğaltmak kolay değil. Paranızı kısa yoldan nasıl çoğaltırsınız?
Bunun için bir yöntem var. Hile. Aslında hoş bir durum olarak
karşılanmasa da oyunda daha fazla vakit kaybetmemek için bu yola başvuruyoruz. Nasıl yaparsınız? dosyayı indirin. İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki klasörü Belgelerimm; My Games; Farming Simulator 2013′ün içerisine yapıştırın. Çıkan uyarılara “taşı ve değiştir” deyin. Yapacaklarınız tamamen bunlar.

Farming Simulator

 Farming Simulator 2013 indir

İndirme Linki

Tıkla indir 

Farming Simulator 2013 incelemesi 

FS 2013 oyunu, bu zamana kadar yapılmış en geniş ve en kapsamlı çiftçilik simulator oyunu olarak kayıtlara geçiyor. Giants Software firması simulasyon oyunları konusundaki tecrübesi ile sektöre damga vurmaya devam ediyor. Oyunda modern alet ve gereçler ile siz de günümüzdeki son imkanları kullanabilen bir çiftçinin hayatını yaşayabilirsiniz.
 Hayvan çiftçiliği, ekin ekme, ekin satma gibi temel aksiyonların yanında yeni ve geliştirilmiş diğer özellikleri de bulabileceksiniz. Tarlalarınızı ve çiftliğinizi geliştirmek tamamen sizin çiftçilik yeteneklerinize kalmış. Oyundaki görevleri yerine getirebilmeniz için 100 den fazla çiftçilik aracı ve makinesi gerçek hayattaki markalarından birebir aynı olarak simule edilmiş.

Oyunda bulabileceğiniz markalardan bazıları ; Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Same, Horsch ve Newcomer Grimme. Oyundaki haritalar eski sürümlere göre oldukça daha fazla genişletilmiş. Oyuna başlarken bütün tarlaların bize ait olmaması ve tarla satın almak ya da kiralamak zorunda kalmamız oldukça hoş olmuş. İlk önce çeşitli yollardan para kazanıp kendi tarlalarınızı satın almaya başlıyorsunuz, daha sonra bu tarlaları çoğaltıp ürün ekerek hasat bekleyebilirsiniz. Farming Simulator 2011 oyunundaki ürünlerin hepsi 2013 te de bulunuyor ve yanlarına şeker pancarı ve patates de eklenmiş.

2011 de bulunan inek yetiştiriciliğinin yanına tavuk ve koyun yetiştiriciliklerinin de eklenmesi oyuna yapılan en iyi geliştirmelerden. Oyundaki biçerdöver ve traktör gibi araçların tamamı çeşitlendirilip arttırılmış. Oyuna yeni eklenen muhasebe bölümü ile, krediler, hasat gelirleri, mazot giderleri gibi finansal incelemeleri yapabiliyorsunuz.

Yorumlar