Eyeliner nasıl çekilir, göz şekline göre nasıl sürülür

Eyeliner türleri, eyeliner nasıl çekilir, göz şekline göre, göz tiplerine göre eyeliner nasıl sürülür püf noktaları nelerdir yazılı ve videolu hem okuyarak hem de izleyerek öğreneceğiz.!

Bayanların en hassas olduğu nokta tabiki iyi bir makyaj yapmak, makyajı kötü olan kadın kendini iyi hissetmez eğer makyajı istediği gibi güzel olmuşsa kadına öz güven gelir kendini daha iyi hisseder. Eyeliner de kadınların olmazsa olmazıdır sağdece bir kaç dakikada göz şekline göre eyeliner yapabilir fazla fakit harcamadan güzel görünüme sahip olur. Her kadın gözlerine eyeliner süremez çünkü incelik ister asla yapamaz diye de bir şey yoktur göz tipinize göre aşşağıda eyeliner nasıl çekilir, sürülür anlatılmıştır. Sizlere düşen sadece uygulamak kalıyor eğer yapamazsanız asla vazgeçmeyin çirkin kadın yoktur çirkin görünen kadınlar kendilerine bakmadığı için çirkindir. Anlayacağınız kadın dediğin bakımlı olmalıdır bakımlı kadın her zaman güzel, çekici ve alımlıdır. Aslında her şey sizin elinizde sihirli parmaklarınızla bir kaç dokunuş yapmanız sizi prenses yapmaya yeterde artar bence. Sizlere kolaylık olsun diye eyelinerin nasıl sürüldüğünü anlatan video da buldum ve paylaştım izleye bilir gönül rahatlığıyla sizde öğrenebilirsiniz lafı fazla uzatmadan buyrun okuyun ve videyu da izleyin.

Göz şekline göre eyeliner nasıl sürülür


Eyeliner nasıl sürülür
Eyeliner sürmenin püf noktalarını öğrenmiş olduk eyeliner seçerken dikkat etmeniz bazı noktalar olacak  likit, cake, krem ya da jel eyelinerlar genelde çok kullanılanlardır. Yapmanız gereken çok basit sakin olacak ve kendinizin daha güzel görünüme sahip olacağınızı düşünerek sihirli parmaklarınızı çalıştırmanız yeterli olacak. Saygılar.

Hiç yorum yok