Anroid İşletim Sistemli Telefonda Olması Gereken Uygulamalar Nelerdir

Anroid Telefonda Olması Gereken Uygulamalar
Anroid Telefonda Olması Gereken Uygulamalar
Anroid İşletim Sistemli Telefonda Olması Gereken 38 Uygulama;
Arkadaşlar sizler için bu yazımı hazırladım araştırdım vede kullandığım proğramlarlada sizlere tavsiye proğramlar oluşturdum her android işletim sistemli telefonda olması gereken proğramların listesini yaptım sizde işinize yarayacak olanı seçip google playerden indirip yükleye bilirsiniz sitemizide paylaşırsanız sevinirim saygılar.

Anroid Telefonda Olması Gereken 38 Uygulama;

1 .Videoder : Bu uygulama ile cep telefonlarınıza istediğiniz video klipleri istediğiniz kalitede indirip tekrar tekrar izleyebilirsiniz..
2. Hızlı notepad : Zaman zaman cep telefonunuzda bazı notlar alıp kaydedip bunları paylaşmayı düşünebilirsiniz…İşte tam aradığınız program bu..
3. Wikipedia turkish : Bu programı bulduğumda çok sevinmiştim..Bildiğimiz ansiklopedinin online halidir. Ne ararsanız var. Hatta Türkçe kaynaklar yetersiz geliyorsa başka dillerde de arama yapabiliyorsunuz…
4 . Gazeteler : Tüm gazetelerin mobil versiyonları bir arada.. Gece yatmadan baktığım en güzel program..
5 . Ebrosür : Bir çok firmanın güncel katalogları, indirim broşürleri düzenli şekilde yayınlanıyor. Vazgeçilmezlerimden..
6 . Officesuite : Bu program ile her türlü word, excel, pdf dosyalarını rahatlıkla açıp okuyabilirsiniz. Pro versiyonunda değişiklikler bile yapabilirsiniz..
7 . Androturk radyo : Bu uygulama ile bir çok yerli radyo kanallarını internet ortamında online dinleyebilirsiniz..En güzel yanı radyoları slow, pop ,halk, yabancı şeklinde kategorileştirmeleri..
8 .Speedtest : Bu uygulama ile internet hızınızı doğru bir şekilde ölçebilirsiniz..
9 . Mx player : Her tür videolarınızı bu programla rahatlıkla açıp izleyebilirsiniz.
10.5iromToolbox: Herhangi bir durumda; silinmesine karşılık imei numaramızıyedeklemeye yarar.
11.Adfree: Marketteki ücretsiz uygulamalarda çıkan reklamları engeller.
12.Advanced Task Killer: Arka planda çalışan görevleri tek tuşla durdurmaya yarar. Ayrıca o an çalışan ve kapanmaması gereken uygulamaları yeşil renkte gösterir.
13.Alarm Clock: Çok güzel bir alarm uygulaması. Alarmı durdurmak için isterseniz size basit problemler bile soruyor.
14Aldiko: Çok güzel ve kullanışlı bir kitap okuma programı. Pdf ve text dahil bir sürü formatı sorunsuzca açabiliyor.
15.App 2 Sd: Kurduğunuz uygulamaları hafıza kartına taşımaya yarar. Bu sayedetelefon hafızamız erkenden dolmaz.
16.Barkod Tarayıcı: Ürünlerin QR kodlarını okumaya yarar. Bu sayede internetüzerinden ürünlerin fiyatını öğrenebilirsiniz. Ayrıca QR kodları sayesindeuygulamaların linkleri görülür.
17.Blackmart Alpha: Tüm uygulama ve oyunları "bedava" yükleyebileceğiniz market. Ayrıca yüklü tüm programlarınızı da bu market üzerinden güncelleyebilirsiniz.
18.Color Note: Çok kullanışlı bir not tutma programı. Otomatik yedekleme özelliği var. Ayrıca widget olarak da kullanılabiliyor.
19.Documents to go: Tüm ofis dosyalarını ve pdf dosyaları açmaya ve düzenlemeye yarayan muhteşem ofis paketi. Sıfırdan dosya da yaratabilirsiniz.
20.Dolphin HD: Kullandığım en güzel tarayıcı. Hem flaş desteği sorunsuz hem de oldukça fazla eklenti desteği var. Alternatif olarak opera da kullanılabilir.
21.Droidstats: Arama dakikaları, sms ve tüm data trafiğinizi tutan bir program. İsterseniz limit de koyabiliyorsanız.
22.Elixir 2: Bataryanın sıcaklığı ve ömrü, hafızada kalan boş yer, işlemci hızı ve frekansı, boş ram gibi telefonla ilgili tüm "teknik" detaylara bakabileceğiniz, widget olarak masaüstüne koyabileceğiniz bir uygulama. Ayrıca telefonun tüm sensörlerinitest edebilir ve işlemci ve rami ne kullanıyor görebilirsiniz.
23.Es File Explorer: Çok başarılı bir dosya yöneticisi. Rar ve zip gibi sıkıştırılmış formatları da açabiliyor ve ayrıca dosya paylaşımı için ek uygulama yüklemenizegerek kalmıyor.
24.Screen Caller Id: Arayanın resmini (varsa videosunu) tam ekran yapmaya yarayan program.
25.Gps Test Plus: Telefonun gps alıcısının kaç tane uyduya bağlanabildiği, uyduların yerlerini vs gösteren, gps'in düzgün çalışıp çalışmadığını denetleyen program.
26.hdR Camera+: En kaliteli fotoğrafları çekebileceğiniz uygulama. Ayarlarını kurcalarsanız en doygun renklerde en iyi fotoğrafı çekebilirsiniz. Ancakfotoğraflarınızı efekt ile beraber çekmek istiyorsanız Camera Zoom FX, fotoğrafıçektikten sonra efekt eklemek istiyorsanız pixlr-o-matic'i tavsiye ederim.
27.Igo: Türkiye'de kullanabileceğimiz en güzel navigasyon programı. Burada sadece apksi var.
28.Juice Defender: Telefonun şarjını uzatan bir uygulama. Telefonu kullanmadığınızda açık kalan gps, wifi ve mobil datayı otomatik kapatır. Arka planda açık kalanuygulamaları belli bir süre sonra otomatik sonlandırır. Şarj sorunu yaşayanlaratavsiye ederim.
29.Market Enabler: Markete hiç bir engel olmadan ulaşabilmek için. Böyleceülkemizde gözükmeyen programları ve ücretli uygulamaları yükleyebilirsiniz.
30.Mp3 Music Download: Telefona istediğimiz şarkıyı indirebilmek için. Oldukça genişbir arşivi var. Bulmadığı şarkı olmadı.
31.MX Video Player: 720p videoları dahi sorunsuzca ve altyazı desteği ile izletenvideo oynatıcı. Codec desteği ile açamadığı video yok.
32.Msn Mercury: Bence en kullanışlı msn uygulaması.
33.Player Pro: Ekolayzır desteği ile müzik dinlemek için güzel bir program. Albümkapaklarını ve şarkı sözlerini de netten indirebiliyor. DSP Pack ile daha fazla ekolayzır desteğine kavuşuyor.
34.Quickpic: Telefonun kendi galerisinden kat kat hızlı ve güzel galeri uygulaması.
35.Ringdroid: İstediğimiz parçayı istediğimiz gibi kesip biçerek melodi yapmamıza olanak veren program.
36.Root Explorer: Telefonun (sistem dosyaları dahil) hepsini görüp düzenleyebileceğiniz dosya yöneticisi. !!! DİKKATLİ KULLANIN!!! Bilmediğiniz şeyleri değiştirip, silmeyin.
37.Set Dns: Telefonun dns ayarlarını kolaylıkla değiştirmeye yarar. Bir kere ayarlanınca, telefon nete her bağlandığında otomatik aktif olur.
38.opera mini classic: Bence taraycı olarak en hızlısı opera clasıc ben bunu kullannıyorum telefonumda.

İyi Günler Dileğiyle Lütfen Yorum Eklemeyi Unutmayınız Fikirlerinizi Bizimle Paylaşınız Saygılar Bilgi Dünyası.

Hiç yorum yok